YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Best FM spikerinden Başbakan'a akıl almaz hakaretler!
Berkin Elvan'a ağladığı için Best FM'in işine son verdiği iddia edilen Arzu Çağlan'ın kovulmasına neden olan yayında Başbakan'a dönük hakaretleri şaşkınlık yarattı...
Best FM spikerinden Başbakan'a akıl almaz hakaretler!
16 Mart 2014 / 08:21 Güncelleme: 16 Mart 2014 / 08:23

Gazeteciler.com'da yer alan habere göre; Best FM'den kovulan Arzu Çağlan, Berkin Elvan'a destek mesajı verdiği için işine son verildiğini iddia etmişti. Ancak kovulma kararının gerçek sebebinin Çağlan'ın canlı yayında Başbakan için sarfettiği hakaretler olduğu ortaya çıktı.

Berkin'e ağladığı için kovulduğu iddia edilmişti

Çağlan'ın programda Berkin Elvan için ağlaması nedeniyle işine son verildiği iddia edilmişti. Çağlan ise ayrılıkla ilgili Twitter hesabına "5 Şubat'ta 21. yılını dolduran programım yayınlarım nedeniyle yayından kaldırıldı. Gururluyum" yazmıştı. Ancak ünlü spikerin canlı yayında Başbakan için sarfettiği sözler kovulma kararının altındaki sebebi gözler önüne serdi.

Best FM'den 'Sebep Berkin değil, hakaret' açıklaması

Çağlan'ın kovulmasına neden olan yayındaki sözleri dinleyenleri hayrete düşürüken Best FM yönetiminin aldığı kararın perde arkası da netleşti. Radyo yaptığı açıklamada Çağlan'ın kovulmasının Berkin Elvan'la bir ilgisinin olmadığını vurgularken "Bu radyo her eleştiriye açık ancak hedefi kim olursa olsun her türlü hakarete kapalıdır." dedi.

Ecelinle değil acı çekerek öleceksin!

Best FM açıklamasındaki "hakaret" vurgusuyla Çağlan'ın Başbakan Erdoğan için kullandığı ifadelere işaret etti. Çağlan, kovulmasına neden olan yayında Başbakan için hayli sert ifadeler kullandı. Programında Erdoğan'ı hedef alarak "ecelinizle ölmeyeceksiniz, acılar içinde öleceksiniz. Sanmayın huzur bulacaksınız, kaçacak delik arayacaksınız, hırsız tayfası sizi" diyen Çağlan hakaret sınırlarını zorlayan ifadeleriyle tepki topladı.

Tazminatı ödendi

Diğer yandan Best FM'in sahibi Emra Hattat'ın Çağlan'ın işine son verirken kıdem ve ihbar tazminatını eksiksiz ödeyerek hukuki sorumluluklarını yerine getirdiği de gazeteciler.com'a gelen bilgiler arasında.

02:24
 // bi dur
best fm gereğini yapmış ama ne var ki kendini bilmez bu insan suretli mahluklar nedense akıllı olduğunu sanıyor kendini vatandaş herlideri sevsin sevmesin ahlaklı bir şekilde eleştirmelidir bunun gibileri ahlak terbiyesi almamış insan görünümlü mahluklardır sayın başbakanımız maruz kaldığı bu ahlaksızlığın hesabını sormalıdır yoksa bu densizler kendini birşey sanıyor ve devam ediyorlar diğer partilerin liderlerine yapsınlar bakalım anında hesap sorarlar her şekilde başbakanımız saygısızlığa bile sayğıyla karşılık verecek kadar saygılı ALLAH ondan razı olsun ALLAH yar ve yardımcısı olsun inşaallah...Dualarımız seninle ALLAH ın izniyle......
17 Mart 2014 02:24
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler