YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Beşiktaş heyeti Elazığ'da
Depremin vurduğu Kovancılar'da incelemelerde bulunan Beşiktaş Aile ve Çocuk İstişare Heyeti, Okçular Köyüne okul yaptıracak.
Beşiktaş heyeti Elazığ'da
13 Mart 2010 / 17:15 Güncelleme: 13 Mart 2010 / 17:17

Beşiktaş Kulübü başkanı Yıldırım Demirören'in eşi, BJK Aile ve Çocuk İstişare Heyeti Başkanı Revna Demirören'le birlikte, üyeler Eren Adanalı, Hülya Koçyiğit, Aslı Ekşioğlu, Begüm Yücel'in bulunduğu heyet, Elazığ Valisi Muammer Erol, Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selimoğlu, İl Emniyet Müdürü Fahrettin Coşkun ve İl Milli Eğitim Müdürü Nihat Büyükbaş tarafından karşılandı.

Deprem bölgesinde incelemeler yapıp, bir okulun da yapımını üstlenecek olan heyet, ilk olarak Elazığ Fırat üniversitesi Hastanesi'ni ziyaret ederek, depremzede vatandaşlarla görüştü.

Revna Demirören, hastanede karşılaştığı 12 yaşındaki Beşiktaşlı olan Mikail Yıldırım adlı bir çocuğa Beşiktaş forması hediye etti. Daha sonra Elazığ Devlet Hastanesi'ne geçerek buradaki depremzedelerle ilgilenen kafile, depremde dört çocuğunu kaybeden Mülkiye Yıldız ve iki çocuğu depremde ölen Hüseyin Yıldız'a başsağlığı dilerken, gözyaşlarını tutamadı.

Okçular köyünde okul projesinin imzasını atan Revna Demirören, yolda gördüğü çocuklara çeşitli hediyeler verdi. Elazığ'daki depremin simgesi haline gelen 6 yaşındaki minik Keko'yla yakından ilgilenen Demirören, ağlayan Keko'yu kucağına alarak susturmaya çalıştı. İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler