YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
“Beni gözaltına alanlar şimdi örgüt üyeliğinden hapiste!”
2012'de Taraf Gazetesi'nin adını deşifre ettiği MİT İrtibat Görevlisi Gazeteci Mustafa Özer, Paralel Yapı'nın kumpasını anlatarak, asıl hedefin kim olduğunu açıkladı!
“Beni gözaltına alanlar şimdi örgüt üyeliğinden hapiste!”
03 Mart 2015 / 08:40 Güncelleme: 03 Mart 2015 / 08:53

2012'de Taraf Gazetesi'nin adını deşifre ettiği MİT İrtibat Görevlisi Gazeteci Mustafa Özer, KCK Soruşturması'nda neden gözaltına alındığını, 'Paralel' örgütün nasıl kumpas kurup kendisinin ve ailesinin hayatını kararttığını, asıl hedefin kim olduğunu ve kimden tehdit aldığını ilk kez açıkladı. İşte 7 Şubat kumpasına giden sürecin karakutusunun o özel açıklamaları:

MİT Erdoğan'dan sonra millileşti

Ben hedeflerine giden basamaklardan biriydim, bundan önce de denediler olmadı, bende plan tuttu. Evimi bastılar, ajansı bastılar. Bu kadar profesyonel çalışan Emniyet teşkilatından bahsediyoruz. Fiziki takip yapmışlar. Benim ne halt ettiğimi biliyorlar demek ki. Bunların hedefi MİT'i ele geçirmekti. Hakan Fidan gitseydi Erdoğan'a olay yansıyordu. MİT Erdoğan'dan sonra Millileşmişti. Ben PKK'nın tepe kadrolarıyla çok rahat görüşüyordum. Karayılan ile görüşüyordum. Kandil'e çok sık gittim. Bugün imkanım olsa yine bu kimlikle giderim. Çözüm sürecine bir katkım olacaksa niye gitmeyeyim ki.

KCK'lı diye evimi bastılar

KCK terör örgütüne üye olmak suçlamasıyla evimi basıp gözaltına aldılar. Şimdi beni gözaltına alanlar Fethullah Gülen terör örgütüne üye olmaktan içerde. Örgütler değişti. Eve girip talan ettiler. Kimin evine geldiklerini çok iyi biliyorlardı. KCK'lıya gelmediklerini biliyorlardı. MİT irtibat görevlisi olduğumu bilerek geldiler. Odaları ararken yarım saat sonra MİT'ten arkadaşlar savcıya gitmişler.

Mustafa Özer bu açıklamaları A Haber'de yaptı.

 

SABAH

03:03
 // ahmet
miti ele geçirmeyi başaramayanlar aslında bu ülkeyi ele geçirmeyi başaramadı. dik duranlara selam olsun...
03 Mart 2015 Salı 11:21
mit kendine yapılan bu kahpeliğin...
 // atiker
hesabını en açımasız şekilde sormalıdır paralel yapı cia ve mossatın türkiyedeki uzantısı ve teşoronudur eğer başarsaydılar türkiye geri dönülmez bir felakete ve çıkmaza sürüklenecekti evet mit erdoğan gelene kadar milli değildi mossat ve cıa nın istikbarat birosu gibi çalışıyordu işleri güçleri ülkeyi ellerinde tutmak için ne gerekli ise yapmaktı irtica var terör var islam geliyor şöyle öngütleniyor yaygarasıyla ülkeyi ekonomik ve siyasi grizlere sürüklediler tabiki siyasi ortaklarıyla....
03 Mart 2015 Salı 09:04
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler