YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bekir Bozdağ'dan Fetullah Gülen'in teklifine jet yanıt
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Fethullah Gülen ile ilgili kırmızı bülten kararlarının bakanlığa ulaştığını belirterek, "Türkiye'ye gelsin mahkemeye doğrudan çıkarak hakimlerin sorularına cevap vermesi daha doğru olur. Doğrusu budur" dedi.
Bekir Bozdağ'dan Fetullah Gülen'in teklifine jet yanıt
23 Aralık 2015 / 11:49 Güncelleme: 23 Aralık 2015 / 15:50

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ gazetecilere önemli açıklamalarda bulundu.

Bozdağ, "(Fetullah Gülen için kırmızı bülten çıkartılması talebi) Kırmızı bültenle ilgili mahkemelerin verdiği kararlar bakanlığımıza ulaştı. Bu kararlarla ilgili hazırlıkları bakanlığımız sürdürüyor. Önümüzdeki günlerde biz bunu İçişleri Bakanlığı İnterpol Daire Başkanlığına göndereceğiz. Onlar da ilgili muhataplarına bunu iletecektir. Bu süreç devam ediyor."

Fetullah Gülen Türkiye'ye gelsin

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Fetullah Gülen'in bulunduğu yerden ifade vermeye hazır olduğuna dair açıklamalara ilişkin, " Fetullah Gülen'in istinabe yerine çıkıp Türkiye'ye gelmesi daha doğru olandır. Yargılamada yüz yüzelik ilkesi esastır. Türkiye ile Amerika arasında günde bir sürü uçak seferi var, bildiğim kadarıyla sağlık bakımından da bir sorunu yok. İstinabe yerine Türkiye'ye gelsin, mahkemeye doğrudan çıkarak hakimin, savcının veya ilgililerin sorduğu sorulara yüz yüze cevap vermesi daha doğru olur" dedi.

 

 

 

zatı ailileri ne teklif etmişlerdi
 // **
ÇEKETİNİ YIKAMAYA GÖNDERMİŞTE GELEMEZMİYMİŞ TEK ÇEKETİ VARYA ZATI ALİLERİNİN.VATAN HAİNİ DİN DÜŞMANI MÜPTEZELLER ORDUSU...
23 Aralık 2015 Çarşamba 19:27
 // Kaan
Gelsede hesap verse ya gelmez o...
23 Aralık 2015 16:20
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler