YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bekir Bozdağ: Böyle bir rezaleti daha önce NATO da dünya da görmedi
Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, NATO'da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Mustafa Kemal Atatürk'ü hedef alan olaylarla ilgili "Skandal, alçaklık ve rezalet" ifadelerini kullandı. Bozdağ, düşmanların Erdoğan'ı yok etmeyi başaramayacağını söyledi.
Bekir Bozdağ: Böyle bir rezaleti daha önce NATO da dünya da görmedi
18 Kasım 2017 / 10:30 Güncelleme: 18 Kasım 2017 / 11:23

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ, NATO'nun Norveç’teki Trident Javelin tatbikatında Atatürk'ü düşman liderler arasında gösterilmesi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da düşmanla işbirliği içinde göstermesiyle ilgili olarak açıklama yaptı.

Bozdağ, "NATO'nun yaptığı büyük bir skandaldır, alçaklıktır, rezalettir. Bunu yapanlar şiddetle cezalandırılmalıdır. Bunu yapanları şiddetle kınıyorum. Şu ana kadar dünya da NATO da böyle bir rezalet görmedi." dedi.

BAŞARAMAYACAKLAR!

Bozdağ sözlerini şöyle sürdürdü:

"Geçmişte yedi düvel nasıl ki Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarını yenmeyi ve yok etmeyi başaramadıysa bugün Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı yenmeyi ve yok etmeyi de başaramayacaklardır. Milletimiz Cumhurbaşkanına her zamankinden daha fazla sahip çıkacaktır."

 

 

 // Yilmaz
Allah'ın izniyle...
18 Kasım 2017 20:40
aa
 // asım bayrak
Nato'ya girdiğimiz andan itibaren başımıza gelen hiç bir devletin başına gelmedi. daima zararımıza oldu. hayrımıza görünenler ise günün sonunda daima hüsranla sonuçlandı. bunun örneklerini saymakla bitmez. üyeliği gözden geçirmenin zamanı gelmedi mi?...
18 Kasım 2017 12:57
nato
 // Yaşar
TÜRKİYE aleyhine çalışan nato için çok sert açıklama yapılmış, bunun hiç önemi yoktur. bu nedenle NATO DENEN BELANIN BİR AN ÖNCE DEFEDİLMESİ İÇİN DERHAL NATODAN AYRILMAMIZ GEREKİR. boş konuşmalarla vakit harcamayın. bizimde sinir uçlarımız yıpranıyor....
18 Kasım 2017 11:42
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler