YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
BDP'lilere Öcalan yasağı...
BDP'lilere Öcalan yasağı...
29 Ağustos 2011 07:46
Bölücübaşı Abdullah Öcalan ile görüşmek için Adalet Bakanlığı’na başvuran BDP milletvekillerine bakanlık tarafından izin verilmeyeceği öğrenildi.

İmralı’da yatan terör örgütü lideri Abdullah Öcalan ile görüşmek için Adalet Bakanlığı’na başvuran BDP milletvekillerine bakanlık tarafından izin verilmeyeceği öğrenildi. Adalet Bakanlığı’nın bayramdan sonra BDP milletvekillerine olumsuz cevabı yazılı olarak bildirmesi bekleniyor. BDP Grup Başkanı Selahattin Demirtaş, Siirt Milletvekili Gültan Kışanak ve DTK eşbakanları Ahmet Türk ile Aysel Tuğluk, Adalet Bakanlığı’na başvuru yaparak, İmralı Cezaevi’nde bulunan AbdullahÖcalan ile görüşme talebinde bulunmuşlardı.

“EMSAL OLABİLİR” ENDİŞESİ

Adalet Bakanlığı’nın BDP’ililerin görüşme talebine sıcak bakmadığı öğrenildi.Milletvekillerinin görüşme talebine izin verilmesi halinde bundan sonraki süreçte bu kararın emsal olmasından ve BDP milletvekillerinin sık sıkÖcalan’ı ziyaret için İmralı’ya gitmesinden endişe ediliyor. BDP’ninÖcalan’ı siyasi aktör haline getirmek istemesi nedeniyle görüşme talebinin reddedileceği öğrenildi.

Bugün

13:45
 // Ankaralı Fatih
Onlar gitsinde mezarlık ziyareti yapsın bu miletin ekmeği yiyenler birgünde kurşunu yerler...
29 Ağustos 2011 13:45
BENCEDE VERILMESIN
 // ÇORUMLU AYDIN
AYSEL TUGLUK GITSIN SADECE,İŞİNİ GORSUN GELSİN.DIGERLERINE GEREK YOK,HA DEGISIKLIK ISTIYORSA ARTIK, YINE BIR KISI OLMAK SARTIYLA ERKEK VEKIL GITSIN BİRDE OYLE DENESINLER....
29 Ağustos 2011 09:42
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler