YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
BDP'den yeni açıklama
BDP'den yapılan açıklamada, "Eşbaşkanımız uygun bir zemin oluşturulduğu taktirde 1 Ekim Meclis'e gitmek için uygun bir tarih olduğunu ifade etmiştir"denildi.
BDP'den yeni açıklama
26 Ağustos 2011 / 20:27 Güncelleme: 26 Ağustos 2011 / 20:32

Barış ve Demokrasi Partisi'nce (BDP), ''Eşbaşkanımız, 'uygun bir zemin oluşturulur ise 1 Ekim tarihinin Meclise gitmek için en uygun tarih olduğunu' ifade etmiştir'' açıklaması yapıldı.

BDP Genel Merkezi'nden yapılan açıklamada, parti yöneticileri Filiz Koçali ve Hamit Geylani'nin bugün Diyarbakır İl Örgütü'nde düzenledikleri basın toplantısında, Geylani'nin dile getirdiği bazı sözlerin ''çarpıtıldığı'' ifade edildi.

Açıklamada, ''Eşbaşkanımız, 'Uygun bir zemin oluşturulursa 1 Ekim tarihinin Meclis'e gitmek için en uygun tarih olduğunu' ifade etmiştir ve 'Uygun bir zemin oluşursa Meclis'e gitmeyi değerlendireceğimizi' belirtmiştir'' ifadeleri kullanıldı.

AA

seve seve
 // 03girl
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
27 Ağustos 2011 10:28
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler