YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
BBP'liler Söğüt'teki törende ortalığı birbirine kattı
Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Söğüt Şenlikleri'nde, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması öncesi gerginlik yaşandı. BBP'li bir şahıs, kürsüyü devirdi.
BBP'liler Söğüt'teki törende ortalığı birbirine kattı
14 Eylül 2014 / 11:43 Güncelleme: 14 Eylül 2014 / 11:57

Başbakan Ahmet Davutoğlu ile MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin katıldığı Söğüt’teki Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenliklerinde gengin anlar yaşandı.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'ye söz verilmemesi üzerine BBP'li şahıslar ortalığı birbirine kattı.

"Destici'yi konuşturmayan kürsüyü yıkarım" 

Şenlikler kapsamında kürsüye önce MHP Lideri Devlet Bahçeli çıktı. Ardından da Başbakan Ahmet Davutoğlu bir konuşma yaptı. Ancak, BBP Lideri Mustafa Destici'ye söz verilmemesini hazmedemeyen bir partili, "Mustafa Destici'yi konuşturmayan kürsüyü yıkarım" diye bağırarak kürsüyü devirdi.

Bu esnada başka bir BBP'li de kürsüdeki hoparlörleri yere fırlatıp kaçtı. Yine o esnada bir partilinin de sunucuya saldırdığı görüldü.

İşte o anlar:

Destici'den Davutoğlu'na sitem

BBP'li saldırganlara çevrede bulunan korumalar müdahale etti. Öte yandan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin, tören sırasında Davutoğlu'nun yanına giderek, kendisine konuşma hakkı verilmediği için sitem ettiği öğrenildi.

İŞTE DESTİCİ
 // DADAŞ
KÖRLE YATANLAR ŞAŞI KALKARLAR İŞTE DESTİCİ PARTİYİ KÖRLERLE VE PARALELERLE YATIRIRSA UYANDIKLARINDA ŞAŞI KALKARLAR RAHMETLİ MUHSİN BAŞKANIN KEMİKLERİ SIZLADI ACABA DESTİCİNİN YÜZÜ KIZARDIMI MİLLET MERAK EDİYOR....
14 Eylül 2014 Pazar 12:23
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler