YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
BBC yine PKK güzellemesine başladı
Ünlü ingiliz yayın kuruluşu BBC, hazırladığı PKK belgeseli ile PKK'lıları olabildiğince masum gösteriyor!
BBC yine PKK güzellemesine başladı
20 Ağustos 2015 / 12:46 Güncelleme: 20 Ağustos 2015 / 12:58

30 yılı aşkın bir süredir PKK Türkiye'ye karşı terör eylemleri üretiyor.

Kimi zaman askerlere pusu kuran, kimi zaman polislerin kullandığı güzergahdaki yollara bombalı tuzaklar döşeyen PKK, bilinen terör örgütleri içerisinde en kanlısı olarak tarihteki yerini alıyor..

BBC PKK'YI MASUM GÖSTERİYOR

İngiliz BBC ise PKK'nın terör eylemlerini görmezden gelerek, örgütü neredeyse bir sivil toplum kuruluşu gibi 'masum' gösterme çabasında..

rs2-109.jpg

PKK'NIN MAKYAJ YAPAN KADINLARI

BBC son olarak PKK'nın Kuzey Irak'ta bulunan kampları ziyaret etti. Özellikle kadın teröristlerle röportaj yapan, onların gündelik yaşamlarından, günlük ihtiyaçlarına kadar birçok konuda konuşan BBC muhabirleri, makyaj, cilt bakımı gibi ihtiyaçlarını karşılayan PKK'lıları da haberleştirerek, PKK'nın "eli kanlı terör örgütü" imajını yok etmek için elinden ne geliyorsa yaptı.

cnm.jpg

 // Mucahit
Peki bunlari türkiyedeki bazi kesimler neden goremiyor yada gormezlikten geliyorlar. Mhp li chp li secmen bi sekilde kandirilmaya devam ediyor...
20 Ağustos 2015 23:02
gerçekteki üst akıl bunlardır...!!!
 // Muhafız
Ingiliz istihbaratı M16 BBC üzerinden pkk'yı desteklediği yetmez,HSBC Bank üzerinden ve Kuzey Londra'daki Cordoba Vakfı üzerinden IŞİD'i destekler,Alman istihbaratı BND Aydın Doğan üzerinden pkk'nın basın aracılığıyla propagandasını yapar,İsrail Süleymaniye'de bulunan Mossad'ın üssünde genellikle pkk'ya silahlı eğitim vererek destekler.Esas bunların perde arkasında İngiliz kraliçesi Elizabeth,Alman Başbakanı Angelica Merkel,İsrail Başbakanı Bünyamin Netanyahu ve BBC'nin sahibi Murdoch...
20 Ağustos 2015 Perşembe 17:59
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler