YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
BBC skandallarına Soma ile devam ediyor!
Gezi dönemi provokasyon yapan BBC Soma olayında yine sahne aldı. BBC, saldırıya uğrayan Audi marka aracın Başbakan Erdoğan'a ait olduğu yalanını haber yaptı.
BBC skandallarına Soma ile devam ediyor!
15 Mayıs 2014 / 19:15 Güncelleme: 15 Mayıs 2014 / 19:16

Gezi dönemi provokasyon yapan BBC Soma olayında yine sahne aldı. BBC, saldırıya uğrayan Audi marka aracın Başbakan Erdoğan’a ait olduğu yalanını haber yaptı.

Gezi olayları döneminde Türkiye ile ilgili birçok gerçekdışı ve provokatif habere imza atarak Türkiye’deki gelişmeleri dünya kamuoyuna yanlış aktaran İngiliz BBC, Soma’daki maden faciasında yeniden sahne aldı.

Makam aracı yalanı

BBC web sitesinde paylaştığı haberde Başbakan Erdoğan’ın makam aracının saldırıya uğradığını ve geniş kitlelerce istifaya çağrıldığını yazdı. Ancak BBC’nin haberin videosunda da Audi marka ve sivil plakalı otomobili Başbakan Erdoğan’a ait gibi sundu. Ancak Başbakan’ın makam aracı Mercedes’ti.

Ses montajı

BBC, haberin videosunda ise ses montajı yaptı. Saldırılan araç geçerken duyulan yuhlama sesleri alınarak Başbakan’ın alkışlandığı bölümde kullanarak protesto gibi yansıtıldı.

HABER 10

iyi de
 // Cömert
iyide o arabasına saldirilan, yuhalanan kişi kim? onu tespit ettiniz mi?...
15 Mayıs 2014 22:09
ne yapmamız lazım bu ortalık karıstırıcı bozgunculara
 // mustafa aktas
seytan olmuslar ortalıkta gezıyorlar ama bu halk onlarıda ezmesını bılır
...
15 Mayıs 2014 Perşembe 19:41
19:34
 // MUHAFIZ
Şerefsiz İngiliz kanalı neden Irakta Amerikalı askerlerle birlikte öldürdüğünüz binlerce insanı,Afganistanda öldürdüğünüz insanları,Gazzede İsrail askerlerinin öldürdüğü insanları,Mısırda darbecilerin öldürdüğü insanları bütün buralarda öldürülen İNSANLARI neden YAZAMIYORSUNUZ???...
15 Mayıs 2014 19:34
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler