YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bazıları laf biz iş üretiyoruz
Başbakan Erdoğan İstanbul'da 8 köprülü kavşak projesinin açılışında konuştu.
Bazıları laf biz iş üretiyoruz
20 Şubat 2010 / 15:42 Güncelleme: 20 Şubat 2010 / 17:56

Toplu açılış töreninde konuşan Başbakan Erdoğan, HSYK'nın kararını ilk kez değerlendirdi. Erdoğan, "Anayasa, yasa ne diyorsa herkes orada belirlenen tanıma göre görevini yapacak" dedi.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Ataşehir İlçe Başkanlığının yeni binasını hizmete açtı.

Erdoğan, TOKİ tarafından yaptırılan Ataşehir, Halkalı, Ispartakule köprülü kavşak ve bağlantı yollarının toplu açılış töreninin ardından partisinin Ataşehir İlçe Başkanlığına geçti.

Binanın bulunduğu sokağa atılan konfetiler eşliğinde giren Erdoğan, kurdele keserek binayı hizmete soktu.

Burada konuşan Erdoğan, TOKİ'nin yaptırdığı 8 köprülü kavşağın açılışını gerçekleştirdiklerini ifade ederek, birkaç hafta içinde Büyükşehir Belediyesinin yaptırdığı köprülü kavşakların açılışını da yapacaklarını belirtti.

Başbakan Erdoğan, ''Her şey İstanbul, Türkiye ve milletimiz için" diyoruz. Yeni bina hayırlı olsun. Çok daha gayretli şekilde "durmak yok, yola devam" diyoruz'' şeklinde konuştu.

Açılışa, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu da katıldı.

İlçe binasından vatandaşların sevgi gösterileri eşliğinde ayrılan Başbakan Erdoğan, vatandaşlarla bir süre sohbet etti. AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler