YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bayram tatili belli oldu
Başbakan Yıldırım, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanların 4 Temmuz Pazartesi günü yarım gün ve 8 Temmuz Cuma günü tam gün idari izinli sayılmasına ilişkin genelgeyi imzaladı.
Bayram tatili belli oldu
09 Haziran 2016 / 12:14 Güncelleme: 09 Haziran 2016 / 13:00

Başbakanlık'tan yapılan açıklamada, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanların 4 Temmuz Pazartesi günü yarım gün ve 8 Temmuz Cuma günü tam gün idari izinli sayılmasına ilişkin genelgenin Yıldırım tarafından imzalandığı bildirildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Buna göre, kurum yöneticilerince gerekli tedbirlerin alınarak hizmetlerin aksatılmaması, zorunlu hizmetlerin yürütülmesi için asgari seviyede eleman bulundurulması kaydıyla, kamu kurum ve kuruluşlarındaki tüm çalışanlar, Ramazan Bayramı'nın arefesi 4 Temmuz Pazartesi günü yarım gün ve 8 Temmuz Cuma günü tam gün idari izinli sayılacaklardır. Yazı, ilgili kurumlara gönderilmiştir."

 // emektar
Neden idari izin özelde çalıșanların canı ailesi yok mu devlet hep kendine mi çalıșıyor vergi alırken bizim maașlardan alıp memurunun maașını ödeyen devlet soruyorum bize sordunuz mu benim paramla tatil yapacaksınız...
09 Haziran 2016 21:17
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler