YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Baykal'a sır siyaret
Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı İlhan Cihaner'in, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ı ziyaret ettiği iddia edildi.
Baykal'a sır siyaret
01 Ağustos 2010 / 12:14 Güncelleme: 01 Ağustos 2010 / 12:19

Ezincan Cumhuriyet Başsavcısı İlhan Cihaner'in, kaset skandalıyla CHP Genel Başkanlığı'nı bırakmak zorunda kalan Deniz Baykal'ı Antalya'daki evinde ziyaret ettiği iddia edildi. Habervaktim'in haberine göre; Yargıtay 11. Ceza Dairesi'nin tartışmalı bir kararla Erzurum 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde "Ergenekon terör örgütüne üye olmak" iddiasıyla yargılandığı dava ile Yargıtay'daki davasını birleştirerek tahliye ettiği Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı İlhan Cihaner, Deniz Baykal'ı Antalya'daki evinde ziyaret etti.

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Adana'da partisinin il kongresinde Cihaner'in tutuklanmasıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Ben ana muhalefet partisinin lideri olarak Cihaner'in cezaevinde geçirdiği her gün çok büyük bir ızdırap yaşıyorum. Bu hukuksuzluktur. Bu zulümdür. Eğer zalimin yaptığı zulmü ortadan kaldıramıyorsanız hiç olmazsa o zulme methiye düzmeyin. Hiç olmazsa buğzedin" diye konuşmuştu.

ziyaretçi
 // etrust
araya baykalın mevzu girmişti yoksa baykal oun hapishanede ziyaret edecekti savcımızda iadeyi ziyaretini yapmış. herkes umulduğu yere gider....
01 Ağustos 2010 17:04
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler