YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Baykal görüntüleri için baskın
İstanbul polisi, Karaköyde bir iletişim şirketine baskın düzenledi, Şirketteki bilgisayarlara el konuldu.
Baykal görüntüleri için baskın
16 Mayıs 2010 / 08:35 Güncelleme: 16 Mayıs 2010 / 08:42

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Lideri Deniz Baykal ile ilgili görüntülerin yayınlandığı habervaktim.com adlı internet sitesine server hizmeti sağladığı iddia edilen bir iletişim şirketine polis ekipleri baskın düzenledi.. Baskında şirketteki bilgisayarlara el konuldu.

Emniyet kaynaklarından edinilen bilgilere göre, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Bilişim Şube ve Organize Şuçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Karaköy Kemeraltı Caddesi üzerinde bulunan bir iletişim firmasına dün akşam saatlerinde baskın düzenledi.

İddiaya göre, polis ekipleri CHP Lideri Baykal'ı istifaya götüren görüntülerin yayınlandığı habervaktim.com adlı internet sitesine server hizmeti sağlayan Teklan İnternet Hizmetleri'nin Kemeraltı Caddesi'nde bulunan Ada Han'daki merkezine operasyon düzenledi. Bu sabaha karşı saat 05.00'e kadar süren operasyonda server makinasının yerini tespit eden polis, verileri kopyalamak için binadan 2 bilgisayar kasası ile bazı muhtelif teknik eşyalara da el koydu.

Sabah 05.00 sıralarında bilgisayar kasaları ile birlikte iş hanından çıkan polis ekipleri, teknik uzmanlarının, yanlarına aldıkları bilgisayar kasaları ile operasyon bölgesinden ayrıldığı gözlendi.
AA

Görüntüleri yayınlayan ABD'den...
 // ibrahim çelikoğlu
Görüntüler bütün Dünyanın eline geçmiş.Hadi buradakini önledin yabancıları ne yapacaksın.? Gözlerinin döndüğü belli.Efendilerine dil uzatılmış.Bulsalar salça yapıp ekmeğe sürecekler.Biz gözümüzün gördüğüne inanırız.Bodrum'da bütün milleti arkalarına alıp yabancı güçlere sevis yapanlar,iftira,yalan hazırlayabilenleri mükafatlandırdılar.Sapık,eroinmanlar itibar sahibi oldu.Bu gibilerinden horlandık,itelenip kakıldık.Şu hale bir bakın.
...
16 Mayıs 2010 15:09
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler