YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Baydemir'den suikast açıklaması
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, kendisine suikast düzenleneceğine ilişkin 6 kez tebligat yapıldığını söyledi..
Baydemir'den suikast açıklaması
25 Mayıs 2010 / 10:42 Güncelleme: 25 Mayıs 2010 / 10:42

Baydemir, yaptığı açıklamada, ölmekten korkmadığını belirterek, ''6 kez 'Suikasta uğrayacaksın' tebligatı yapıldı. Artık hiçbir şey hissetmiyorum. Gelip kafama sıksalar, hiçbir şey hissetmiyorum'' dedi.

Çok daha kaotik bir döneme doğru ilerlenildiğini ileri süren Baydemir, ''Daha güç bir sesle konuştuğumuzda dahi silahların sesinden dolayı sesimizi duyuramayacağımız bir atmosfere hızla ilerliyoruz. Bu dönemde yaptıysak yaptık, yapamadıysak bir müddet sonra istesek bile sesimizi duyuramayacağımız, eski gücümüzü yitirebileceğimiz bir gerçekle karşı karşıya kalabiliriz'' görüşünü savundu. (A.A.)

YİĞİTOL BAYDEMİR ŞANTAJ YAPMA !
 // BATUHAN
Hertürlü demokratik ortam sana teklif edilirken kaçan sendin şimdi niçin ipin ucu kaçacak diye aba altından silah gösteriyorsun işi bilmiyorsan başka bileniniz varsa o gelsin. Daha dün demokrasi ve eşithaklara ayak direyen anayasa değişikliği başlangıcına sırt dönüp kaçan siz değilmiydiniz şimdi korku ve felaket tellallığı yapıyor terörle beslenmek nemalanmak istiyorsunuz,siz zaten siyaset yapamaz çakma kahramanlarsınız aldattığınız vatandaşlarımıza yazık....
25 Mayıs 2010 11:11
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler