YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Batı, IŞİD bahanesiyle Suriye'yi ele geçirmeye çalışıyor
Suriye'de başta ABD olmak üzere Batılı devletlerin oynadığı oyuna dikkat çeken Alper Tan, Fırat Kalkanı operasyonunda Türkiye'nin yanında olduğu izlenimini veren Batı'nın asıl amacının Suriye'yi ele geçirmek olduğunu ifade etti.
Batı, IŞİD bahanesiyle Suriye'yi ele geçirmeye çalışıyor
06 Eylül 2016 / 09:40 Güncelleme: 06 Eylül 2016 / 09:46

Kanal A'da yayınlanan Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan'ın moderatörlüğünü yaptığı 'Sivil Düşünce' programının daimi konukları gazeteci yazar Celal Kazdağlı ve Tamer Korkmaz, Fırat Kalkanı operasyonunda Türkiye'nin müttefiki gibi gözüken Batılı devletlerin oynadığı oyunlara dair değerlendirmelerde bulundu.

İşte Alper Tan'ın değerlendirmelerinden önemli satırbaşları:

ABD BAYRAĞI ALTINDA YPG/PYD-PKK DOSTLUĞU!

munbic.jpg

En başından beri PKK'nın bir Kürt örgütü olmadığını, PKK'nın Kürtlerin hakkını savunmadığını, işgalci güçlerin Haçlı-Siyonist ittifakının bir maşası olduğunu, onlara taşeronluk ettiğini, onlar adına Kürtlere de zarar verdiğini, 1915'in intikamını PKK eliyle Batı'nın, Türklerden ve Kürtlerden almaya çalıştıklarını anlatıyoruz.

Buna inanan oluyor inanmayan oluyor. Münbiç'teki direklere ABD bayrağının çekilmeye başlaması bizim anlatmaya çalıştığımız tezlerin ne kadar doğru olduğunu sahada da göstermiş oluyor.

Oraya Haçlı ordularının komutanı bir ülkenin bayrağını çekmek PKK'ya bir güç kazandırmaz. Olsa olsa onun aleyhindeki olumsuz görüşleri daha da pekiştirir Kürtler açısından. Ayrıca o bayraklar inecek oradan. Oradaki teröristler, casuslar gidecek.

Dolayısıyla direklere bayrak astıkları zaman, daha sonrasında ne olacağını da hesap etmeleri gerekir. Birisi o bayrağı indirir, o paçavrayı da size yedirir! Casusları da gönderir. O zaman ne duruma düşeceğinizi hesap etmeniz gerekir. 

BATI'LI GÜÇLER IŞİD'İ BAHANE EDEREK SURİYE'Yİ ELE GEÇİRMEK İSTİYOR!

Türkiye'nin Cerablus'a ve Azez'e girmesi ve 2 hafta gibi kısa bir sürede sadece Türkiye'nin müdahalesiyle ve sahadaki ÖSO'nun mücadelesiyle temizlendi. Halbuki iki senedir orada 70 civarında devletin -ki başlarında ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, Hollanda gibi en güçlü devletlerin olmasına rağmen bu güne kadar alanı, IŞİD bu kadar kısa sürede terketmemişti. 

Bu aynı zamanda Batılı güçlerin Suriye'ye IŞİD'le mücadele etmek için değil de IŞİD'i bahane ederek Suriye'ye çökmek için geldiğini de teyit ediyor. Gerçekten mücadele etselerdi orada ne IŞİD kalırdı ne de başkası gelirdi.

Demek ki nasıl ki bunlar El Kaide saldırılarını ve 11 Eylül'ü bahane ederek Afganistan'a çöktülerse, nasıl ki aynı şekilde kitle imha silahı var yalanını savunarak Saddam Hüseyin'i devirmek maksadıyla Irak'a çöktülerse, IŞİD'i bahane ederek de Suriye'ye çökmeye çalışıyorlar. 

KANALAHABER.COM/ÖZEL İÇERİK

 

 

 

Cemaatleri bekleyen tehlike-6
 // HOCA
Bugün neyi tartışırsak tartışalım ister fetö ister laiklik ister cemaatler olsun temel sorunlu olduğu için karşımıza felaketleri her türlüsü gelecektir temeli sağlamlaştırmak için Osmanlıdan ders almak gerekir ingilizler bile kraliyet ailesinin tecrübesini almak için onları devlet mekanizmasından çıkarmamış hala imparatorluk olarak kalmışlardır ATATÜRK ise Osmanlıyı sürgüne yollamıştır kurulu düzen bozuldu diye düzeltmek yerine üstüne yeni düzen kuran acemiler eski düzeni aratır oldu!...
06 Eylül 2016 Salı 08:54
Cemaatleri bekleyen tehlike-5
 // HOCA
Osmanlıdan ders almayan Atatürkçü zihniyet kürtleri asimile etmeye çalışmış PKK fitnesini çıkartmıştır.
Cemaatlerin toplumdaki yeri Osmanlı devletinde bir sistem ile yeri belirlenmiş Atatürkçü zihniyet bu sistemi yıkmış fetö fitnesini çıkartmıştır.
Atatürkçü zihniyet darbeler sağcı solcu akımları daha fitneye ne ararsanız ön ayak olmuş ve 600 yıllık huzur döneminin devleti olan Osmanlıdan hiç nasibini alamamıştır sadece 90 yıl içinde yaşanan felaketler temelin sağlam olmadığını gösteriyor....
06 Eylül 2016 Salı 08:45
Cemaatleri bekleyen tehlike-4
 // HOCA
Temeli ne yazık ki sağlam olmayan bir Türkiye devletimiz var batının iyi yanlarını almayı ilke edinen Atatürkçüler kendi ejdatlarının iyi yanlarını almayı hiç aklına getirmemiş hatta kitapları bile uzun yıllar türkçeye çevrilmemiştir...
Osmanlıyı ortaçağ olarak gören zihniyet bugün yaşadığı sorunları osmanlı nasıl çözmüş bakmamışlardır bugün sayın Erdoğan da bu hataya düşmüş ve fetoyu 3-5 yıl öncesine kadar cehalet ile savunmuştur....
06 Eylül 2016 Salı 08:37
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler