YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başsavcılıklardan kara propaganda yapanlara soruşturma
Başsavcılıklardan kara propaganda yapanlara soruşturma
21 Ocak 2018 14:30
Ankara, Van, Diyarbakır, Mardin ve Muş Cumhuriyet Başsavcılıkları, "Zeytin Dalı Harekatı"yla ilgili kara propaganda yapanlara yönelik soruşturma başlattı.

Ankara, Van, Diyarbakır, Mardin ve Muş Cumhuriyet Başsavcılıkları, TSK'nın yürüttüğü "Zeytin Dalı Harekatı"yla ilgili, sosyal medyada PKK lehine propaganda yapan ve gerçek dışı bilgi paylaşanlara yönelik soruşturma başlattı.


DTK BAŞKANI'NA SORUŞTURMA

Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı, Afrin’e yönelik operasyonun başlamasının ardından yaptığı açıklamada, vatandaşları sokağa çağıran Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Başkanı Leyla Güven hakkında, halkı kin ve düşmanlığa tahrik ettiği gerekçesiyle soruşturma başlattı.  

HDP'Lİ VEKİLLERE SORUŞTURMA

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, HDP'li milletvekilleri Nadir Yıldırım ile Ayhan Bilgin'in Afrin operasyonuna ilişkin Twitter'den yaptıkları paylaşımlar nedeniyle inceleme başlatıldığını açıkladı. 

AA

Su uyur düşman uyumaz...Aman unutmayalım !!!...
 // Mehmet Bey
Devletimizin tüm Asker,polis ve yargı organları teyakkuz halinde olmaları ve medyayı kendi kötü amaçları için kullananlar behemahal derdest edilip gereken yapılmalıdır…Bugünler hoşgörme günleri değildir !!!...Medyayı devletimizin aleyhine kullanan kişilere ise vatan haini muamelesi yapılmalıdır !!!......
21 Ocak 2018 Pazar 16:41
soruşturma.
 // Vira Bismillâh
Sn. C. Savcılarını tebrik ediyorum. kesinlikle yapılması gereken bir soruşturma başlatılmış, bu tür soruşturmanın her vakit yapılması gerekiyor. by tür TASMALILARA kesinlikle fırsat verilmemelidir......
21 Ocak 2018 15:12
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler