YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başörtülü Emniyet Müdürü Taksim'de törene katıldı
Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları Kıyafet Yönetmeliğinde yapılan değişiklikle kadın polislerin başörtüsü kullanmasının serbest hale gelmesinin ardından bir kadın emniyet müdürü, törene başörtüsüyle katıldı.
Başörtülü Emniyet Müdürü Taksim'de törene katıldı
30 Ağustos 2016 / 15:36 Güncelleme: 30 Ağustos 2016 / 21:05

30 Ağustos Zafer Bayramı bu sabah saat 09.30'da Taksim Meydanı'nda düzenlenen törenle kutlandı.

Törene İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Musa Avsever, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu katıldı. Tören öncesi çevrede geniş çaplı güvenlik önlemi alındı. Çevreye yerleştirilen özel harekat polisleri güvenliği sağlarken sivil polisler de İstiklal Caddesi'nin girişinde vatandaşlarının üzerini ve çantalarını aradı.

1-20160830153633.jpg

Tören İstanbul Valisi Vasip Şahin'in Atatürk heykeli önüne çelenk bırakmasıyla başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından tören sona erdi.

Öte yandan törende bir ilk de yaşandı.

Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları Kıyafet Yönetmeliğinde yapılan değişiklikle, kadın polislerin başörtüsü kullanmasının serbest hale gelmesinin ardından, bir kadın emniyet müdürü törene başörtüsüyle katıldı.

 // atak
Helal olsun müdürüm yakışmiş valla,...
30 Ağustos 2016 23:25
 // Talip Demirtas
Rabbim gerçek yaşayanlardan eylesin. Artık bize düşen hükümetimizin açtığı yolu en güzel bir şekilde değerlendirmek. İslam düşmanlarının saldırıları bizleri yıldırmamalı....
30 Ağustos 2016 22:16
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler