YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başkanvekili Gümüşdağ adliyede
Başkanvekili Gümüşdağ adliyede
26 Ekim 2011 13:31
Türk futbolunu sarsmaya devam eden şike soruşturması devam ederken rutin olarak açıklanan ancak sürpriz sayılan bir görüşme gerçekleştirildi...

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanvekili Göksel Gümüşdağ, Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesine geldi.

Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesine Çırağan Caddesi üzerindeki savcı ve hakimlerin kullandığı kapıdan giriş yapan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanvekili Göksel Gümüşdağ, basın mensuplarının soruları üzerine özel yetkili İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili Fikret Seçen ile görüşeceğini ifade etti.

Gümüşdağ, basın mensuplarının görüşmenin nedenine ilişkin sorularını da ''Rutin bir görüşme'' diyerek yanıtladı.

Göksel Gümüşdağ, daha sonra Başsavcıvekili Seçen'in bulunduğu kata çıktı.

Göksel Gümüşdağ: ''Genel bir değerlendirme yaptık. Futbol Federasyonu olarak hepsini konuştuk''

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanvekili Göksel Gümüşdağ, yaklaşık 1,5 saat önce geldiği Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'nden ayrıldı.

Hakim ve savcıların kullandığı kapıdan adliyeye giren Gümüşdağ, adliyede yaklaşık 1.5 saat kaldıktan sonra çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili Fikret Seçen ile ''futbolda şike iddiaları''na ilişkin soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısı Mehmet Berkle görüştüğünü ifade eden Gümüşdağ, ''Daha önce de rutin ziyaretler yapmıştık. Bugün de rutin bir ziyaret gerçekleştirdik. Genel bir değerlendirme yaptık. Futbol Federasyonu olarak hepsini konuştuk. Genel değerlendirmenin de olumlu geçtiğini düşünüyorum'' dedi.

Göksel Gümüşdağ, daha sonra aracına binerek adliyeden ayrıldı. (AA)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler