YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başkan yardımcısı taburcu oldu
Başkan yardımcısı taburcu oldu
18 Ocak 2010 14:01
Trabzon'da geçirdiği trafik kazasında yaralanan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı taburcu edildi

Trabzon'da geçirdikleri trafik kazasında yaralanan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.

Saadet Partisi Trabzon İl Başkanı Ömer Topaloğlu, yaptığı açıklamada, dün akşam Trabzon-Maçka kara yolu Deliklitaş mevkisinde meydana gelen kazada yaralanan ve Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Yanılmaz'ın, tedavisinin ardından taburcu edildiğini söyledi.

Topaloğlu, Yanılmaz'ın yanı sıra kazada yaralanan 8 kişinin tedavilerinin de sürdüğünü belirterek, ''Giresun İl Başkanımız Süleyman Tekbaş hariç diğer arkadaşlarımızın durumu iyi. Tekbaş'ın boynunda kırık olduğu tespit edildi. Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesinde MR'ı çekilecek. Ardından da ameliyat edilip edilmeyeceğine karar verilecek'' dedi.

Trabzon-Maçka kara yolu Deliklitaş mevkisinde dün,Saadet Partililerin içinde bulunduğu, Bekir Tosun'un (33) kullandığı, 06 DR 628 plakalı otomobil ile karşı yönden gelen Alparslan Turan (38) yönetimindeki 61 DK 293 plakalı minibüs çarpışmıştı.

Kazada, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, Saadet Partisi Giresun İl Başkanı Süleyman Tekbaş ile Vedat Yılmaz (49) ve otomobil sürücüsü Tosun ile minibüs sürücüsü Alparslan Turan, yolcular Emrullah Saka (33), Mustafa Ak, Ahmet İrfan Yiğit (33) ve Yaşar Gürdamar yaralanmıştı.

AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler