YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbuğ'dan sürpriz ziyaret
Başbuğ'dan sürpriz ziyaret
09 Nisan 2010 07:46
Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, Balıkesir'e sürpriz bir ziyarette bulundu.

Balıkesir'in Bandırma ve Erdek ilçelerindeki askeri birlikleri ziyaret edip incelemelerde bulunan Orgeneral İlker Başbuğ'un temaslarının sürdüğü bildirildi.

Orgeneral Başbuğ'un geceyi, geçtiğimiz aylarda "parola" skandalının yaşandığı Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na bağlı Erdek ilçesindeki Mayın Filo Komutanlığı'nda geçireceği öğrenildi. Orgeneral Başbuğ'un Balıkesir'e gerçekleştirdiği sürpriz ziyareti basına kapalı gerçekleşirken, Başbuğ'un yarın Ankara'ya dönmesi bekleniyor. Balıkesir'deki yetkili makamlar Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ'un Bandırma ve Erdek'te incelemelerde bulunmak üzere geldiğini doğrularken, Başbuğ'un bu ziyaretinin tamamen TSK bünyesinde olduğunu, resmi bir ziyaretinin söz konusu olmadığını belirttiler.

Bandırma'da Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na bağlı F-16 savaş uçaklarının bulunduğu 6. Ana Jet Üssü ile Erdek ilçesindeki Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyesindeki Mayın Filo Komutanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) gözbebeği olan sayılı askeri birlikler arasında yer alıyor.

Bugün

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler