YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbuğ Malatya'da...
Başbuğ Malatya'da...
04 Haziran 2010 11:24
Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ Malatya'da...

Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, ''Türk Silahlı Kuvvetleri olarak, terörle mücadeleye kararlılıkla devam edeceğiz'' dedi.

Orgeneral Başbuğ, Malatya Valisi Ulvi Saran'ı ziyaret etti.

Ziyaretin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Orgeneral İlker Başbuğ, Malatya'ya, 2. ve 3. Ordu Komutanlıklarının sorumluluk bölgesinde, içinde bulunulan süreçteki terör durumunu değerlendirmek amacıyla geldiklerini söyledi.

Terörle mücadele kapsamında, birlikler tarafından alınan tedbirleri görüşeceklerini belirten Orgeneral Başbuğ, ileriki süreçte alınması gereken önlemler üzerinde de birtakım çalışmalar yapacaklarını ifade etti.

Orgeneral İlker Başbuğ, ''Türk Silahlı Kuvvetleri olarak terörle mücadele kapsamında elbette görevimizin başındayız. TSK olarak, terörle mücadeleye kararlılıkla devam edeceğiz'' dedi.

Orgeneral Başbuğ ile birlikte Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Işık Koşaner, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Atilla Işık da Malatya'ya geldi.

Ziyaret nedeniyle valilik ve çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı. 2. Ordu Komutanlığı çevresinde de güvenlik önlemleri artırıldı. (A.A.)
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler