YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakanlık'ta terör zirvesi
Başbakanlık'ta terör zirvesi
14 Temmuz 2011 18:04
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Koşaner, Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarı Hakan Fidan, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ve Jandarma Genel Komutanı Necdet Özel Başbakanlık'a geldi.

ZİRVE SONA ERDİ

Başbakanlık Merkez Bina'da, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlık ettiği toplantı, yaklaşık 45 dakika sürdü.

Toplantıya;GenelkurmayBaşkanı Orgeneral Işık Koşaner, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Necdet Özel ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan katıldı.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Necdet Özel, Başbakanlık Merkez Bina'dan ayrıldı.
 

BAŞBAKANLIK'TA OLAĞANÜSTÜ ZİRVE

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner , MİT Müsteşarı Hakan Fidan ile ve Jandarma Genel Komutanı Necdet Özel Başbakanlık Merkez Bina'da bir araya geldi.

Diyarbakır'da 13 askerin şehit edilmesinin ardından, Başbakan Erdoğan, İstanbul programını iptal ederek Başbakanlık Merkez Bina'da Atalay, Şahin, Koşaner, Fidan ve Özel ile bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı.

AA

yapılması gereken...
 // ibrahim çelikoğlu
TSK'lerinin içinde emir komuta bölünmüşmüdür?Biri sağa çekerken öbürü solamı çekiyor?Başıbozuk elinde silah,akli dengesizmi?...Bir Türk Çocuğunu kendi insiyatifinde savunma görevi versen;En ince teferraatı hesaplar ve kendisini vurdutmaz.Bu ne kaflet?Nasıl bir kepazelik?......
14 Temmuz 2011 18:53
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler