YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakanlık'ta kritik toplantı
Başbakanlık'ta kritik toplantı
31 Mayıs 2010 11:08
İskenderun'daki askeri birliğe saldırı ve İsrail'in yardım gemilerine müdahalesinin değerlendirildiği bir toplantı yapıldı...

Başbakan Vekili Bülent Arınç'ın başkanlığında yapılan ve  İskenderun'daki askeri birliğe terör saldırısı ile İsrail'in yardım gemilerine saldırısının  değerlendirildiği toplantı sona erdi.

Alınan bilgiye göre, Başbakanlık Merkez Bina'da yaklaşık 2 süren toplantıya, Başbakan Vekili Arınç ile İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Başbakanlık Müsteşarı Efkan Ala, Genelkurmay Harekat Başkanı Korgeneral Mehmet Eröz ve Deniz Kuvvetleri Kurmay Başkanı Koramiral Nusret Güner ile ilgili bürokratlar katıldı.

2'NCİ TOPLANTI

Bu toplantının ardından Başbakan Vekili Bülent Arınç'ın, İskenderun'daki askeri birliğe saldırı ve İsrail'in yardım gemilerine saldırısını değerlendirmek üzere, İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Adalet Bakanı Sadullah Ergin ve ilgili bazı bürokratlarla bir araya geldi..

Alınan bilgiye göre, Başbakanlık Merkez Bina'da, askeri yetkililerin katıldığı toplantının ardından Başbakan Vekili Bülent Arınç, İçişleri Bakanı Atalay, Adalet Bakanı Ergin, Başbakanlık Müsteşarı Efkan Ala, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Osman Güneş ile de bir durum değerlendirmesi yaptı.

Bu arada toplantının ardından, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül de saat 11.00'de Başbakanlık Merkez Bina'ya geldi

Toplantılara ilişkin açıklama yapılması bekleniyor. (A.A.)
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler