YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakanlık'ta gerçekleştirilen güvenlik toplantısı sona erdi
Başbakan Binali Yıldırım'ın başkanlığında, Çankaya Köşkü'nde gerçekleştirilen güvenlik zirvesi 3 saat sürdü. Toplantıda, FETÖ darbe girişiminin ardından yaşanan gelişmeler, yarın Yenikapı'da düzenlenecek Demokrasi ve Şehitler Mitingi konuşulduğu belirtili
Başbakanlık'ta gerçekleştirilen güvenlik toplantısı sona erdi
06 Ağustos 2016 / 13:53 Güncelleme: 06 Ağustos 2016 / 14:40

Başbakan Binali Yıldırım başkanlığındaki güvenlik toplantısı sona erdi. 3 saat süren toplantıda, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından yaşanan gelişmelerin değerlendirildiği belirtiliyor.

Başbakanlık Resmi Konutu'nda, basına kapalı gerçekleşen toplantıya, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, Başbakanlık Müsteşarı Fuat Oktay, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz, İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok'un katıldığı öğrenildi.

Toplantıda, 15 Temmuz FETÖ darbe girişiminin tüm boyutları ele alındı. Ayrıca yarın Yenikapı'da düzenlenecek Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde güvenliğin alınacak güvenlik önlemleri değerlendirildi.

20160806_2_18447620_13069146_web.jpg

konyadan selam olsun
 // zülfikar
gardaşım helal olsun, bu itler temizlenecek....
06 Ağustos 2016 Cumartesi 14:15
 // POTANSİYEL SUİKASTÇİ VE KOMPLOCULARA DUYURU
Devasa rantlarına devasa bir çomak soktuğum ve kendilerini deşifre ettiğim için yıllardır benden hala kurtulamamış olanlar kirli komplolarına devam etmektedir. Mardin'deki ve diğer illerdeki FETÖ terör örgütü üyeleri ve işbirlikçileri bana bir zarar geldiği takdirde sorgulanmaları için isim, kurum kurum bir liste halinde gerekli yerlere iletilmiştir....
06 Ağustos 2016 11:15
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler