YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakanlık'ta 'böcek' hatırası
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Başbakanlığı döneminde ofisine böcek yerleştirdiği iddia edilen polislerin makam koltuğunda hatıra fotoğrafı çektirdiği ortaya çıktı!
Başbakanlık'ta 'böcek' hatırası
03 Ocak 2015 / 11:38 Güncelleme: 03 Ocak 2015 / 11:53

Böcek davasında ilk duruşma gerçekleşti. Başbakanlık Teftiş Kurulu raporuna, Erdoğan'ın ofisine dinleme cihazı koyduğu iddia edilen polislerin makam koltuğundaki fotoğrafları girdi. Erdoğan davaya müdahil oldu.

Böcek hatırası

Başbakanlık'taki böcek olayı ile ilgili yeni fotoğraflar ortaya çıktı. Sabah Gazetesi İstihbarat Müdürü Abdurrahman Şimşek, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde ofisine ve konutuna konulan böceklerle ilgili Başbakanlık Teftiş Kurulu'nun raporlarında yer alan fotoğrafları Twitter hesabından paylaştı.

rs1-021.jpeg

Böceği yerleştirdiği iddia edilen ekibin Erdoğan'ın koltuğuna oturarak bir de poz verdiğini söyleyen Şimşek, "Sayın cumhurbaşkanımızın tedavi dönemınde, hem böcek koydular, hem de dalga geçer gibi koltuğunda fotoğraf çektiler" diye yazdı.

Başbakanlık Teftiş Kurulu Raporu’nda, Erdoğan’ın çalışma ofisine dinleme cihazı koyduktan sonra koltuğuna oturup poz veren polislerin fotoğrafları ile yurtdışı giriş-çıkış kayıtları da yer aldı.

Neden Fidan'ın anladınız mı?
 // Ömer
İşte böyle beyinsizler takımına istihbaratı teslim etmek isteyenlerin, vahy ile paralel imama gelen soru cevapları ile tepeden konulma Amir piyonların fotoğraf verebilecek kadar cahil ve ahmak olmaları her şeyi net ortaya saçmakta.Fotoğrafın asıl yönetmenlerce çekildiğini ve yönetenlerin fotoğraf sayesinde bunları nasıl sirk maymunlarına çevirdiklerini sanırım işin içindekiler daha anlıyordur.Dünya genelinde 16.17 ve 18 tarihlerindeki olaylara ve sonuçlarını iyi analiz edin hedefe varırsınız......
03 Ocak 2015 Cumartesi 12:17
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler