YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakanlık Konutu'nda liderler zirvesi sona erdi
Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldi.
Başbakanlık Konutu'nda liderler zirvesi sona erdi
22 Ağustos 2016 / 12:05 Güncelleme: 22 Ağustos 2016 / 15:01

Başbakanlık Resmi Konutu'nda basına kapalı gerçekleşen görüşme 3 saat sürdü.

Yenikapı'daki birlik ve beraberlik ruhunun devam ettirilmesinin amaçlandığı görüşmede, FETÖ'nün darbe girişimi, terörle mücadele, anayasa paketi gibi konuların ele alındığı belirtiliyor.

Başbakan Yıldırım, liderleri daha önce ayrı ayrı kabul etmişti. 15 Temmu darbe girişiminin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, liderleri ağırlamış yine Erdoğan ve liderler Yenikapı'daki mitingte bir araya gelmişlerdi. Çankaya Köşkü'ndeki zirve üç ismin birlikte gerçekleştirdiği ilk toplantı olarak kayıtlara geçti.

KANMAYIN
 // hursit dilaver
gerçekçi olalım. suriye sınırında DAEŞle savaşmaya gelen 45 devlet var ve ABdnin demes savaş 30 yıl sürecek..eskaza türkiye de iç savaş çıkarsa 4 yıl sürecek. yerseniz tabi.45 devlet DAEŞle başedemiyor..LÜTFEN BATILILARIN MASALLARINA KANMAYIN.DERTLERİ TÜRKİYE.. özellikle bu konuda CHPnin ne yapacagı önemli.bizi iranla kapıştırabilirler. tek ciddi rakip o.parti admlarına mukayyet olsun.AYRICA..bakın lazım olacak. SAVAŞTA İLK İTLAF OLUNACAKLAR LİSTESİ ÇIKARMADINIZ.sivil savunma ne durumda..

...
22 Ağustos 2016 Pazartesi 15:06
 // Ömer
çok başlı ve her kurumun kendine özel yargı sistemi ile birlikte mevcut oligarşik bürokrat zihniyet,mecliste kabul edenler, kabul etmeyenler diye sorgulamadan yukarıdan verilen talimatla Evet diyerek ülkenin kaderini tayin eden zihniyet devam ettikçe bir evde birlikte yaşasanız dahi bir şey değişmez. 1.Dürüst olun 2.Halka rağmen halkın istemediği Konuda diretmeyin.ülke ateş içinde Vekiller yoruldu haydi tatile....
22 Ağustos 2016 11:29
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler