YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan'ın işaret ettiği o otelden şok görüntüler
İstanbul’daki Gezi Parkı olayları sırasında göstericilerin sığındığı lüks bir otelin odalarında molotofkokteylleri ele geçirilirken, otelin otoparkı ise revire çevrildi.
Başbakan'ın işaret ettiği o otelden şok görüntüler
26 Haziran 2013 / 11:17 Güncelleme: 26 Haziran 2013 / 11:20

Gezi Parkı olayları sırasında polisin attığı gaz bombasından etkilenen göstericiler, beş yıldızlı bir otele sığınmıştı. Gazdan etkilenen göstericilere otelde müdahale edilmiş, otelin içi adeta revire çevrilmişti.

Göstericilere kapılarını açan lüks otelin odalarından molotofkokteylleri çıktı. Polisin düzenlediği baskınlar sırasında molotofkokteyllerinin yanı sıra, otelin otopark bölümünde eylemcilere dağıtılmak üzere olduğu kaydedilen çeşitli yaşam malzemesi de bulundu.

Polisin kaydettiği görüntülerde, lüks otelin bazı odalarında eylemlerde kullanılmak üzere hazırlanmış molotofkokteylleri yer alıyor. Sırt çantasında ve odanın banyo kısmında gizlenen molotofların, kullanıma hazır halde oldukları dikkat çekiyor. Otopark bölümünde ise tıbbi ve yaşam malzemeleri göze çarpıyor.

Polis, olaylarla ilgili soruşturmasını sürdürüyor.

İşte otelden şok eden görüntüler:

İHA

17:27
 // YIKIN BU OTELİ
Adeta ikinci bir Madımak olayının hazırlıklarıdır bunlar. Hükümette birazcık şeref varsa bu oteli yıksın! Teröristlerin kalesi yapmışlar. Esed gibi zalim olmayın ama onun kadar da cesur olmayı öğrenin!...
26 Haziran 2013 17:27
Ağaç Sevdası
 // DADAŞ
hani Bu Gençlerin Birkaç Ağaç Sevdasıyla Yapmış Oldukları Çoooook Masum Eylemlerdi Bu Kadar Tıbbi Malzeme Taksim İlkyardım Hastanesinde Bile Yok Kör Olası Aydınlar Siz Böylemi Aydınsınız Ülkenizi Yakanlarla Yıkanlarla Hareket Ederekmi Aydın Oluyorsunuz, Bu Görüntülerden Sonra Söz Söylemeye Ne Hacet. ...
26 Haziran 2013 Çarşamba 12:18
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler