YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Başbakan'ın evine polis göndermek isteyenler var"
Gazeteci-Yazar Ahmet Taşgetiren, 17 Aralık operayonuyla ilgili çarpıcı iddialarda bulundu. Türkiye'de sorunlu bir yargı olduğunu söyleyen Taşgetiren Başbakan'ın evine polis göndermek isteyenlerin de olduğunu söyledi.
"Başbakan'ın evine polis göndermek isteyenler var"
25 Aralık 2013 / 19:29 Güncelleme: 25 Aralık 2013 / 19:56

Skyturk360'ta Radikal Gazetesi Yazarı Oral Çalışlar ve Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ocaktan birlikte sundukları " İki Görüş" programına dün akşam, 17 Aralık operayonu sonrası Bugün Gazetesi'nden istifa eden gazeci-yazar Ahmet Taşgetiren konuk oldu.

Taşgetiren "Bu yapılanma Başbakan'ın kapısına polis gönderelim deselerdi ne olurdu? Bunu yaparlar mıydı? Bu gözükaralığı görüyorsunuz. Onun için de başbakan MİT Müsteşarına yapılanlar bana da yapılabilir diye düşündü"dedi.

"Başbakan'ın evine polis göndermek isteyenler var"

Türkiye'de sorunlu bir yargı olduğunu söyleyen Taşgetiren Başbakan'ın evine polis göndermek isteyenlerin de olduğunu söyleyerek "Emniyet ve yargı içindeki yapı bir projenin içinde müştereken rol alıyor konuma geliyorsa bu vatandaş için de tehlikelidir. Hiçbir siyasetçi buna göz yummaz. Bu ülkede başbakanlar darbeden kapılarının zili çalındığında haberdar olmuşlardır.

Benzer olay burada da yaşandı. Ankara Valisi'nin operasyondan haberi polisler adres sorduğunda oldu. Bu yapılanma Başbakan'ın kapısına polis gönderelim deselerdi ne olurdu? Bunu yaparlar mıydı? Bu gözükaralığı görüyorsunuz. Onun için de başbakan MİT Müsteşarına yapılanlar bana da yapılabilir diye düşündü" dedi.

 

 

21:36
 // isimize bakalim
Ey müslüman kardeşlerim Allahın yolunda yürümeye devam yeise kapılmaya gerekyok hak bu tezgahida bozacak biz hakkı aramaya devam onların bir oyunu varsa bizimde yatadanımız var...
25 Aralık 2013 21:36
20:36
 // YEDİRMEYİZ
Bir tek ben, kalsam da, sonuna kadar, Erdoğan'ın yanındayım. Güce değil, Hak'ka tapan, her müslüman da, böyle olmalıdır. O yolsuzluk yapanlar da, cemaatin satılmış adamlarıdır. Bunu bilin. Yani, kocasından boşanmak isteyen kadının, kendini zina ile ihbar etmesidir bu....
25 Aralık 2013 20:36
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler