YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan'dan sürpriz ziyaret
Başbakan Erdoğan, yoğun bakımdaki Müslüm Gürses ve Enver Ören'in ardından, kalp amaliyatı olan Emekli Orgeneral Ergin Saygun'u ziyaret etti.
Başbakan'dan sürpriz ziyaret
09 Şubat 2013 / 13:39 Güncelleme: 09 Şubat 2013 / 15:24

 

Başbakan Erdoğan, yoğun bakımda tedavileri devam eden sanatçı Müslüm Gürses ile İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'i Şişli'deki Memorial Hastanesi'nde ziyaret ettikten sonra Halkalı'daki Mehmet Akif Ersoy Hastanesi'ne geçti.
 
Erdoğan, burada, ''Balyoz Planı'' davasında 18 yıl hapis cezasına çarptırılan, ancak sağlık sorunları nedeniyle tahliyesine karar verilen ve önceki gün de kalp ameliyatı geçiren emekli Orgeneral Ergin Saygun'u ziyaret etti.
Yaklaşık 15 dakika süren ziyaretin sonunda Başbakan Erdoğan, Saygun'un doktorlarından sağlık durumuna ilişkin bilgi aldı.
 
Ziyarette, Saygun'un kızı Ece Saygun da bulundu.   

 

AA

20:53
 // Kenan Akkuş
360 DERECE ÇARK
Hasta ziyaretine bir diyeceğim yok da, bu aralar hükümetin ağzındaki bakla düşdü, düşecek. Önümüzdeki günlerde yeni bir af tasarısı çıkarsa hiç şaşırmayacağım. Sayın Bülent beyin söyledikleri de pek normal şeyler değil. Adeta yargıya talimat verir gibi demeçler vermesi, rastlantı olmasa gerek....
09 Şubat 2013 20:53
vaybe'ye devam
 // yılmaz türk
velhasıl ergenekon,balyoz,malyoz vs... bu davalara esas olan deliller hepten yalan ve uydurma , hakimlerin verdiği kararlar da haksız ve geçersiz öylemi bu ziyaretten bu anlam çıkar....
09 Şubat 2013 16:12
vaybe
 // yılmaz türk
sayın başbakan bu ziyaret ettiğiniz kişi 18 yıl hapis cezası almış bir suçlu. ...
09 Şubat 2013 15:42
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler