YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan'dan Şefkat Tepe'ye: Ahlaksızlar!
Başbakan Erdoğan, Şişhane-Haliç Metro Geçiş Köprüsü-Yenikapı Metro Hattı açılış töreninde konuştu.
Başbakan'dan Şefkat Tepe'ye: Ahlaksızlar!
15 Şubat 2014 / 14:37 Güncelleme: 15 Şubat 2014 / 14:47

Başbakan Erdoğan, "Kabataş'ta yavrusuyla beraber bir kızımızla alakalı oynamaya başladılar. Attığınız manşetler doğru değil, adli tıp raporlarını nereye saklayacaksınız, nerenize koyacaksınız?" dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Şişhane-Haliç Metro Geçiş Köprüsü-Yenikapı Metro Hattı açılış töreninde yaptığı konuşmada, "Bugün açacağımız hat 3,5 km ve 3 istasyon. Ancak dünyanın en zor metro inşaatının gerçekleştiği bir hat oldu" dedi.

"Dünya Marmaray'ı konuşuyor. Şimdi de Haliç'teki köprü konuşulacak" diyen Erdoğan, "Tarihe zarar vermeden, tarihi ortaya çıkararak inşa ettik. İstanbul'un bilinen tarihi de değişti" şeklinde konuştu.

"Tarih sizi affetmeyecek"

"Dün 17 Aralık dalgasıyla alakalı tutuksuz yargılama ve takipsizlik kararları çıktı. Paralel yapı borazanları rahatsız oldu" diyen Erdoğan, "Kabataş'ta yavrusuyla beraber bir kızımızla alakalı bakın şimdi onunla oynamaya başladılar. Öyle değil böyle diyerek bunu da yalanlamaya çalışıyorlar" dedi.

Erdoğan, şöyle konuştu: "Medya dünyasında amiral diye geçinenlere söylüyorum, bu attığınız manşetler doğru değil. Sizler Adli Tıp Raporları'nı nereye saklayacaksınız, nerenize koyacaksınız?

Tarih sizi affetmeyecek bu yalan yanlış senaryonun yanında yer alan medyayı da affetmeyecek.

Gezi olayları ile 17 Aralık darbe girişimi aynı siyaset mühendislerinin girişimidir Perde arkasında aynı yüzler var. Görüyorsunuz elinde bira şişeleriyle başörtülü kızlarımıza saldıranlarla o paralel yapı bir arada hareket ediyor.

Bu milletin hangi milli değeri varsa ona düşmanlık sergiliyor, manevi değerlerini istismar mücadalesi veriyorlar. Sevgili Peygamberimizi Miraç'tan indirip kamyona bindirecek kadar, değerlerimize ihanet edecek kadar ahlaksız bunlar. Sevgili Peygamberimizi kendi işlerine alet edecek kadar saygısızlarla benim saf kardeşlerimin işi olmaz"

 

AA

 

15:19
 // KAMYONET KAFALILAR
Allah da onları at'tan indirip, eşeğe muhtaç edecek. Reyting ve çıkar uğruna, bu kadar da şirazeden çıkılmaz. Hoş; Feto'yu kamyonete bindirip, salavat getirselerdi bundan yeğdir....
15 Şubat 2014 15:19
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler