YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan'dan ikinci 'One Minute' çıkışı
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan darbecilere ders. İddiaya göre, Başbakan Erdoğan Mısır'daki darbecilerden gelen görüşme isteğini kabul etmedi.
Başbakan'dan ikinci 'One Minute' çıkışı
16 Temmuz 2013 / 17:44 Güncelleme: 16 Temmuz 2013 / 17:47

Akşam Gazetesi'nin haberine göre, Mısır'da seçilmiş Cumhurbaşkanı Mursi'yi deviren askeri yönetimin 'Cumhurbaşkanı Yardımcısı' yaptığı Muhammed El Baradey'in, Erdoğan'la görüşme talebi geri çevrildi.

Bizi kullanmazlar

AK Parti'nin dün yapılan MKYK toplantısına katılan Başbakan Erdoğan, Baradey'in kendisinden görüşme talebinde bulunduğunu aktardı. Erdoğan'ın, "Kendi meşruiyetleri için bizi kullanmak istediler, reddettik" dediği öğrenildi. Ayrıca "Bizim Cumhurbaşkanımız Mursi" değerlendirmesini yaptı.

19:45
 // Oktay D.Gezer
"Fırsatçı"El Baradey'e,en azından Türkiye nezdinde
Mesruiyet fırsatı verilmemesini çok takdir ediyorum.Sn Başbakanımıza tebrikler...
16 Temmuz 2013 19:45
emperyalist tuzağı...
 // ibrahim çelikoğlu
En iyi bildikleri;İnsan psikolojisi.Kendi aralarından su geçmez.Haçlı karşıtı olan bütün devletler birbirinden kopmuş yetmiyor kendi vatandaşlarına bile hayırları yok..Bunları başarabilmek için çok büyük yetenek gerekli..AKParti sorunsuz komşu ile yola çıktı,sorunsuz olmuyan bir tek komşu yok.AKPartide hata yok.Zamanı oraya yöneltenler işlerinin uzmanı.Senden gelmese karşıtaraftan gelecek musibet......
16 Temmuz 2013 Salı 19:03
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler