YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Yıldırım: O helikopter ve uçaklar füzeyle indirilecek
Başbakan Yıldırım: "Ankara'da uçmakta olan uçaklar vatandaşın ve kamu binalarının üzerine bomba atıyor. Hava sahası uçuşa yasak hale getirildi. Havadan ve karadan atışlara karşılık verilecek" dedi.
Başbakan Yıldırım: O helikopter ve uçaklar füzeyle indirilecek
16 Temmuz 2016 / 03:05 Güncelleme: 16 Temmuz 2016 / 03:56

Başbakan Yıldırım: "Şu andan itibaren Ankara semalarında, MİT'in üzerinde, Meclis'in üzerinde, Cumhurbaşkanlığının, Başbakanlığın üzerinde, kritik bölgelerin üzerinde uçuş yapan her türlü askeri helikopter ve uçak füzeyle indirilecektir."

Başbakan Yıldırım: "Bu çılgın kalkışmayı yapanların yol yakınken dönmelerini istiyorum. Daha fazla masum insan zarar görmeden derhal bu sevdadan vazgeçmelerini istiyorum. Olur ki ileride bu davranışları onların suçunu bir nebze olsun hafifletebilir. Bu andan itibaren, havadan karaya her türlü atışlara karşılık verilecektir."

"Bütün ordu komutanlarımız görevinin başındadır. Alt kademe komutasındaki komutanlar görevinin başındadır. Milletimiz bu belayı def etmek için kendini ortaya koymuştur. Biz de görevimizin başındayız. İnşallah bu belayı da def edeceğiz. Milletimiz rahat olsun." 

Ayrıntılar gelecek....

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler