YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Yıldırım açıkladı: 2 askerimiz şehit oldu
Başbakan Binali Yıldırım: 2 ATAK helikopterimizden biri düştü, 2 askerimiz şehit oldu. Herhangi bir dış müdahale sonucunda düştüğüne dair elimizde bir belge yok, araştırması yapılıyor.
Başbakan Yıldırım açıkladı: 2 askerimiz şehit oldu
10 Şubat 2018 / 16:08 Güncelleme: 10 Şubat 2018 / 16:23

Başbakan Binali Yıldırım, Zeytin Dalı Harekatı'na katılan helikopterin düşmesine ilişkin konuştu. Başbakan operasyona katılan iki ATAK helikopterden birinin düştüğünü ve 2 askerin şehit olduğunu söyledi.

Yıldırım, "Herhangi bir dış müdahale ile düştüğü konusunda elimizde delil yok, araştırmalar devam ediyor. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum" dedi.

HELİKOPTERİN ENKAZINA ULAŞILMAYA ÇALIŞILIYOR

Hatay’ın Kırıkhan ilçesinin karşı tarafına düşen helikopterin bulunduğu bölgede yoğun hareketlilik yaşanıyor. Hem helikopterler hem savaş uçakları bölgede uçuş yapıyor. Düşen helikopterin enkazına ulaşılmaya çalışıldığı bildirildi.

YARALI ASKERLER, HATAY'A GETİRİLDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "az önce bir helikopterimiz düşürüldü" açıklamasının ardından yaralanan Türk Askerleri Kırıkhan Devlet Hastanesi'ne getirildi.

TSK'DAN DA AÇIKLAMA GELDİ

TSK'dan gelen açıklamada "Afrin’de devam eden operasyonlar esnasında, 10 Şubat 2018 saat 13.00 sularında, ATAK tipi bir helikopterimiz kırıma uğramış, helikopterde bulunan iki kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur. Olayla ilgili teknik heyet tarafından inceleme başlatılmıştır." denildi.

 

a
 // Çetin
Rasim bey sizi bir cevaba zorlamak istemem ama i.ömer sizi dostu sanıyor. Gerçekten i.ömer'in, seviyesiz, bilgisiz ancak bilgiliy-MİŞ görünmeye çalışarak giriştiği fitne ve provokasyonlarıyla, onu kendinize yakın, hatta dost hissediyor musunuz? Bu adamı islah etmekten doktorlar bile ümitsizken, bizler tabii ki çözemeyiz, ancak diğer saf, temiz ve iyi niyetli kardeşlerimizi, i.ömer'in fitne ve riyakarlıklarına karşı uyarmayı başarabiliriz....
12 Şubat 2018 18:26
 // Çetin
Ruh hastası uzaylı i.ömer, şu ana kadar provokasyonsuz, fitnesiz tek bir yorumun yok. Durumun ruh hastalığının çok ötesi, birde utanmadan fitnenin vebalinden bahsedebilecek kadarda onursuz davranabiliyorsun. Konu helikopter düştü, i.ömer'in yorumu: düştümü, düşürüldümü, CB, BB nerede, üst düzey bürokratlar orada (200ülkesiyle dünyanın her yerinde böyledir, uzaylı) RTE'ın görevden aldığı bir bürokrat, terfi ettirdiği başka bürokratla sık görüşüyor...vs 1)Sanane 2)Nereden biliyorsun (utanmadan, biliyormuş gibi yaparak kendine paye çıkarıyorsun) 3)Fetöcü müsün, illegal dinlememi yapıyorsun... Karakter zafiyeti yaşayan umutsuzların tek çaresi yalandır sen yalanı bile desteksiz sallıyorsun...
12 Şubat 2018 18:16
Nezir Kardeşe!
 // Ahmet Y.
Kardeş, hiç merak etme, herkes her şeyin farkında. Deccal da biliniyor, deccalı altedecek MEHDİ de hazır. Ancak her şeyin bir zamanı var. Şöyle bir dünya müslümanlarının gönlünde yatan aslanı araştır. O zaman Mehdi'yi sende görürsün. Ancak O'nun, ben MEHDİ'yim deyip ortaya çıkmasının vakti henüz gelmedi. Ancak tüm işaretler kimin MEHDİ olduğunu gösteriyor. Rahat ol, MEHDİ ŞU AN İŞ BAŞINDA!!!...
11 Şubat 2018 Pazar 13:22
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler