YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan o olaylardan sonra ilk kez....
Başbakan o olaylardan sonra ilk kez....
12 Nisan 2014 00:35
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Gezi Parkı olayları sonrası ilk kez Dolmabahçe Bezm-i Alem Valide Sultan Camii'ne geldi.

Erdoğan, cuma namazı için Dolmabahçe Bezm-i Alem Valide Sultan Camii'ne geldi. Cuma namazına 10 dakika kala evden çıkan Erdoğan, Avrupa yakasına geçti. Erdoğan cuma namazı için Bezm-i Alem Valide Sultan Camii'ni seçti.

Gezi Parkı olayları sırasında göstericilerin sığınmasıyla gündeme gelen camide Başbakan Erdoğan, daha önce sık sık cuma namazı kılıyordu. Erdoğan, Gezi Parkı olayları sırasında camiye sığınan göstericilere "camiye ayakkabı ile girdiler, içki içtiler" şeklinde tepki göstermişti

Gezi Parkı olayları sonrası ilk kez Dolmabahçe Bezm-i Alem Valide Sultan Camii'ne gelen Erdoğan en son 10 Mayıs 2013'te burada cuma namazı kılmıştı.

Başbakan Erdoğan cuma namazının ardından vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Gazetecilere açıklama yapmayan Başbakan, daha sonra camiden ayrıldı.

Başbakan Erdoğan, Hisarcıklıoğlu ile görüştü

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki heyeti kabul etti. Dolmabahçe Bezmi Alem Valide Sultan Camii'nde Cuma namazı kıldıktan sonra Dolmabahçe'deki Çalışma Ofisi'ne geçen Başbakan Erdoğan, Hisarcıklıoğlu ve TOBB heyetiyle bir araya geldi. Basına kapalı gerçekleşen görüşmeye TOBB heyeti bir minibüsle geldi.

 

 

DHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler