YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan: Münevver'in katil zanlısını yakalayacağız
Başbakan: Münevver'in katil zanlısını yakalayacağız
Başbakan: Münevver'in katil zanlısını yakalayacağız
22 Mart 2009 / 10:22 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

Başbakan Erdoğan, kızları cinayete kurban giden Karabulut ailesine destek mesajı yolladı: 'Yanınızdayım. Katil zanlısını yakalamak için elimizden geleni yapacağız.'


Münevver'in katil zanlısını yakalayacağız


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, vahşice öldürülerek, vücudu iki parçaya bölünen 18 yaşındaki Münevver Karabulut'un bir numaralı katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun yakalanması için bizzat devreye girdi. Başbakan acılı aileyi basın danışmanı aracılığıyla arayarak 'Yanınızdayım. Acınızı paylaşıyorum. Katil zanlısının yakalanması için elimden geleni yapacağım' dedi.


DUA EDİYORLAR


Biricik kızlarının ölümüyle yıkılan Karabulut ailesi 19 gündür kızlarının katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun yakalanması için dua ediyor. Tek isteği kızını acımasızca öldüren katil zanlısının Türk adeleti önünde hakettiği cezaya çarptırılması olan baba Süreyya Karabalut, umutlarını Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a bağladı. Süreyya Karabulut'un Yeni Şafak aracılığıyla Başbakan'a seslenişi, kısa bir süre sonra yankı buldu.


TAKİP EDİYORUM


Başbakan Erdoğan, acılı aileye destek eli uzattı. Erdoğan basın danışmanı aracağılıyla Süreyya Karabulut'u arayarak, 'İşlenen bu cinayetle ilgili gelişmeleri yakından takip ediyorum. Acınızı paylaşıyorum. Yanınızdayım. Katilin yakalanması için elimizden geleni yapacağız' diyerek, teselli etmeye çalıştı. Başbakan Erdoğan'ın sözleri, acılı babanın yüreğine bir nebze olsun su serpti.


40 baskında ele geçirilemedi


Münevver Karabulut, başı kesilerek vahşice öldürüldü. Polis, bir numaralı şüpheli Cem Garipoğlu'nun peşine düştü. 40 yere şok baskınlar düzenlendi ancak, Cem'in izine bir türlü ulaşılamadı. YENİŞAFAK

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler