YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan mektup tartışmasına son noktayı koydu!
Başbakan Erdoğan, Esenboğa Havalimanı'nda Japonya'ya hareketinden önce basın toplantısı düzenledi ve gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Başbakan mektup tartışmasına son noktayı koydu!
05 Ocak 2014 / 19:53 Güncelleme: 05 Ocak 2014 / 20:39

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Japonya'ya hareketi öncesinde Esenboğa Havalimanı'nda ziyarete ilişkin bilgi vererek, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"Yeniden yargılama" konusunda kendileri açısından bir sıkıntı olmadığını belirten Başbakan Erdoğan, "2 bin kişilik istihbarat raporu sunulduğu" iddialarına ilişkin, "Masamın üzerinde, sümeninim altında, benim zaten masamda sümen de yok onu da söyleyeyim size, böyle bir şey söz konusu değil. Bu tür atamalar yapılacaksa yapılır. Yani bugün devletin yüzbinlerce personeli var. Yüzbinlerce personeli olan bir devlet ve bu devleti yöneten bu hükümet, yeri geldiği zaman birçok kişinin yerini değiştirebilir, atamalar yapar. Yani bunun sayısı 2 bin kişi falan kim almış bu sayıyı, nereden almış, nasıl bir sayı? Böyle bir şey söz konusu değil, bunların hepsi uydurma ifadelerdir" dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Mektup benim şahsıma gelmemiştir. Mektup, Cumhurbaşkanımıza gelmiştir ve ben dünkü konuşmamda da zaten 'Bana mektup geldi' demiyorum. Mektubun gelmesinden bahsediyorum" diye konuştu.

 

AA

21:13
 // M.N.A.
Cemaat demeğe dilim varmiyor bu şebeke zaten mr.gülen ve etrafinda toplanan paralari yiyen çakallar dan başka kimse kalmamiş...
05 Ocak 2014 21:13
20:17
 // Fatih MEhmet KOSEDAG
ADAMSIN. RABBİM YARDIMCIN OLSUN...
05 Ocak 2014 20:17
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler