YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan kazaya tanık olunca...
Başbakan kazaya tanık olunca...
03 Ağustos 2014 18:15
Erdoğan'ı görmek isteyen bir sürücü kaza yapınca, Başbakan onunla ilgilenmek istedi.

Helikopter pistinin yanındaki yoldan geçen sürücülerden biri Erdoğan'ı görmek için yavaşlayınca kazaya neden oldu. Arkadan gelen araç , yavaşlayan araca çarptı.Erdoğan gözleri önünde gerçekleşen kazayla ilgilenmek istedi. Ancak önemli bir durumun olmadığının belirtilmesi üzerine helikoptere ilerledi.

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kocaeli'ne uğurlanırken helikopter pistinin hemen yanındaki yolda kaza meydana geldi.

Erdoğan, Kocaeli'ne gitmek üzere Üsküdar Kısıklı'daki İSPARK'ın helikopter pistine geldi. Erdoğan, kendisine sevgi gösterisinde bulunan çevredeki vatandaşlara el sallayarak karşılık verdi. Bu sırada helikopter pistinin yanındaki yoldan geçen bir araç da durarak Erdoğan'ı görmek istedi. Ancak arkadan gelen araç, duran araca çarptı.

Erdoğan kaza yapan araçları bir süre izledi. Başbakan Erdoğan olay yerine gitmek istedi ancak önemli bir durumun olmadığının bildirilmesi üzerine helikoptere geçti. Maddi hasar meydana gelen kazayla helikopter pisti çevresinde görevli polisler ilgilendi.

Erdoğan saat 14.50'de helikopter ile Kocaeli'ne havalandı.

 

 

DHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler