YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan: Gülen'in tansiyonu fırlar!
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin düzenlediği miting kapsamında Trabzon'da konuştu.
Başbakan: Gülen'in tansiyonu fırlar!
24 Mart 2014 / 14:57 Güncelleme: 24 Mart 2014 / 15:09

Başbakan Erdoğan ''Pensilvanya, CHP ve MHP'yi kiraladı, BDP'yi de kiraladı, bir kısım medyayı da kiraladı. Onlarla birlikte bazı işveren çevrelerini de şantajlarla şu anda emir komutası altına aldı. Şimdi bizi yıpratmak için gayret içindeler. Fakat diyorum ki, bak benim abdestimden şüphem yok, namazımdan da şüphem yok, sen abdestinden şüphesi olanlarla uğraş, bizimle uğraşamazsın. Ama sen şu anda ülkenin milli güvenliğini tehdit eden çalışmalar içerisindesin'' dedi.

Başbakan Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü:

"Ama bunlar maalesef casusluk örgütü olduğu için bizi dinlemeye varıncaya kadar bu yollara başvurdular. Adeta düşünebiliyor musunuz, ülkeyi yönetenlerin haremine giriyorlar. Bunu bir tehdit unsuru olarak kullanıyorlar. Ne yaparsanız yapın, elinizden ne gelirse gelsin ininize gireceğiz İninize. Er veya geç, bunun şakası yok. Bu ülkeyi, bu devleti sokakta bulmadık. Gereği neyse onun hesabını soracağız."

"Türkiye'yi siz yöneteceksiniz"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan,"Bu bir istikbal ve istiklal mücadelesidir. 'Bu bir istikbal mücadelesi' derken, bu mücadele Türkiye'nin geleceğini, istikbali ve istiklalini belirleyecek bir mücadeledir. Şöyle bir karar vereceğiz; gelecekte Türkiye'yi ya kasetler yönetecek, montajlar, tehditler, şantajlar yönetecek ya da Türkiye'yi siz yöneteceksiniz" dedi.

"Bunlar söğüşlediler"

Başbakan ''Bunların dersanelerinden yavrularınızı alın, kardeşlerim hiç çekinmeyin. Haftasonlarında cumartesi pazar "takviye kursları" adı altında Milli Eğitim Bakanlığımız ücretsiz olarak yavrularımıza eğitim-öğretim vereceğiz. Bunlar söğüşlediler. Bunların okullarından da çocuklarınızı alın. Devletin okulları bize yeter babalar, devletin okulları bize yeter. Dünyanın parasını alıyorlar, ondan sonra bir de napıyorlar, bir de kursa git. Yetti ya. Bunlar sülük gibi emdiler sülük ama sülük faziletli, sülük zararlı kanı emiyor, bunlar faydalı kanı emdiler'' dedi.

"Gülen'in tansiyonu fırlar"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan: "Şimdi biz şehirlerde rekor katılımlarda miting yapıyoruz ya, inanın bu mitingi Pensilvanya'daki zattan gizlemişlerdir. Çünkü tansiyonu fırlar, onun için göstermemişlerdir ya da 'montaj' demişlerdir. Bunu kandırmak kolay. Ne olacak ceketinin üzerinden tansiyon ölçüyorlar. Hapları verişleri bile bir değişik. Ama dün İstanbul'u gördüyse inanın dizlerinin bağı çözülmüştür, tir tir titreyip yanlış yaptık demeye başlamıştır."

"Kendisine 'Çark Kemal' derler"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Şimdi biliyorsunuz CHP'nin genel müdürü önceden güya solcuydu, sonra CHP genel müdürü olunca ulusalcı oldu. Şimdilerde 'bozkurt işareti' yapıyor herhalde MHP'li oldu. Artık çekinmiyor, doğrudan Pensilvanya'nın avukatlığına da başladı. 'Ergenekon'un avukatıydı, şimdide 'yeni Ergenekon'un avukatı oldu. Birden bire yüz seksen derece döndü, çark etti. Pensilvanya'nın müridi oldu. Zaten kendisine 'Çark Kemal' derler" dedi.

Başbakan'ın konuşmasından satır başları;

-Adam ana muhalefetin başkanı bana küfür ediyor. Büyükşehir belediye başkan adayları vatandaşa yumruk atıyor.

-Kalkmış Kılıçdaroğlu helalden haramdan bahsediyor. SSK'nın genel müdürüyken sen helali haramı gösterdin! Soydun soğana çevirdin ya!

-Sizin sandıklarınız değişti, siz şurada oy kullanacaksınız" diyerek kandırıyorlar insanları.

30 mart
 // depakın
sözün bittiği yer olan 30 mart kemal in top yekün çarkı nın duracağı yerdir çünkü artık çarkın dişlileri bilyaları dağılmaya başladı etrafında ve yakınında durmumuk lazım çünkü biliyorsununz dağılan çark etrafına ve yanındaki parçalara zarar verir umarım yine tabandaki saf chp li kardeşlerim en az zararla kurtulurlar bu bozuk çarktan...
24 Mart 2014 Pazartesi 16:30
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler