YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Erdoğan'dan taksicilere ziyaret
Başbakan Erdoğan'dan taksicilere ziyaret
06 Haziran 2014 18:30
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Çırağan Taksi Durağı'nı ziyaret ederek, taksicilerle görüştü.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Çırağan Taksi Durağı'nı ziyaret ederek, taksicilerle görüştü.

Erdoğan, Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından restore edilen Ortaköy'deki Büyük Mecidiye Camisi'nin açılışının ardından buradan ayrıldı.

Dolmabahçe'deki Başbakanlık Ofisi'ne giderken Çırağan Taksi Durağı'nda "Sayın Başbakanımız, sizi çaya bekliyoruz" yazılı pankartı gören Erdoğan, taksi durağını ziyaret ederek, taksicilerle bir süre görüştü.

Çırağan Taksi Durağı Başkanı İskender Yakar, Başbakan'ın kendilerini onurlandırdığını belirterek, Erdoğan'a teşekkür etti.

Başbakan Erdoğan'ın taksi duraklarına uğradığını televizyonlardan gördüklerini ifade eden Yakar, "Ama yine de biraz sürpriz oldu. Durak çalışanları olarak pankart yaptık. O da sağolsun gördüler, geleceklerini bildirdiler ve geldiler. Dostane bir şekilde nasıl olduğumuzu, şikayetlerimizin olup olmadığını sordu. Biz de durakla ilgili sıkıntımız vardı, onu bildirdik. Çay ikram ettik, çayımızı içti sağolsun" diye konuştu.

Taksi şoförü Burhan Aluç da "Biraz acil oldu, yoksa kılığımızı kıyafetimizi güzel bir şekilde giyer gelirdik" dedi.

Başbakan Erdoğan'ın ziyaretinin kendilerini onurlandırdığını ifade eden Aluç, Erdoğan'a durağın sorunlarını anlattıklarını bildirdi.

Aluç, "Bize her konuda yardımcı olacağını söyledi. Belediye Başkanımız Kadir Topbaş'ı çağırdı, gereken talimatı verdi. Allah nasip ederse Başkanımız bize söz verdi. Durağımızı yapacak. Arkadaşlar olarak Başbakanımızı buraya açılışa bir daha bekleriz. Başbakanımız gerçekten halktan birisi, halkı da seven birisi" diye konuştu.

 

 

AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler