YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Erdoğan'dan cemaate büyük şok!
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Erzurum'da yaptığı konuşmada Cemaat'in her sene gerçekleştirdiği Türkçe Olimpiyatları'nı kaldıracaklarını ifade etti.
Başbakan Erdoğan'dan cemaate büyük şok!
22 Mart 2014 / 09:00 Güncelleme: 22 Mart 2014 / 09:03

Başbakan Erdoğan, "Bak Türkçe Olimpiyatları yapıyorlardı ne güzel. Artık bitti iş. Artık Türkçe olimpiyatları yapamazlar. Bizden stad alamazlar, kapalı spor salonu alamazlar. Artık o defter kapandı." dedi.

İşte Başbakan Erdoğan'ın o açıklamları

"1999'da kaçıp gitti. Ben gel diyorum. Türkçe olimpiyatları benim için kapandı. Bak Türkçe Olimpiyatları yapıyorlardı ne güzel. Artık bitti iş. Artık Türkçe olimpiyatları yapamazlar. Bizden stat alamazlar, kapalı spor salonu alamazlar. Artık o defter kapandı. Biz bunların hakkından geldik. Erzurumlu bir yiğidi İçişleri bakanı yaptık. Bu paralel yapıyla mücadele ediyor. Ağababalarıyla mücadele ediyor. Bizim alt tarafla bizim işimiz yok. Onlar masum. Üst takımla mücadelemiz sürecek. İmam-Hatiplilerin kapatılmasına ses çıkarmadı. Başlarını açın diyen kişi bu."

22:53
 // YALANYOLU
Bu aralar tv'lerini yokladım, twitter ve büyü kitabı reklamları yapıyorlar. Tam kafayı yemişler bunlar. Adamlar cinciliğe başlamış....
22 Mart 2014 22:53
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler