YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Erdoğan'a yeni slogan!
Başbakan Erdoğan'a yeni slogan!
29 Nisan 2014 22:30
Bedros Şirinoğlu gazeteye verdiği ilanda Başbakan Erdoğan için 'güzel adam' tabirini kullandı.

Seçim döneminde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için “Uzun adam” sloganları gündeme gelmiş, hatta eşi Emine Hanım da kendisine “uzun adam” diye hitap etmişti. Erdoğan için şimdi de “güzel adam” tabiri kullanıldı.

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Vakfı Başkanı ve Vakıflar Arası Dayanışma ve İletişim Platformu (VADİP) Başkanı Bedros Şirinoğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a '1915 taziyesi' ile ilgili açıklaması nedeniyle teşekkür ilanı yayınladı.

2010 yılında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın gayrimüslim azınlık temsilcileriyle görüşmesine de katılan Bedros Şirinoğlu, bugün bazı gazetelere verdiği 'Teşekkür' başlıklı ilanda şu ifadeleri kullandı:

"Bizlere ilkleri yaşatan, saygıdeğer BAŞBAKANIMIZ GÜZEL ADAM SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN. Taziye mesajınıza en içten teşekkürlerimi arz eder, ben ve ailem adına, kötü günlerde hayatını kaybeden Müslüman kardeşlerimin torunlarına taziyelerimi sunarım. Bedros Şirinoğlu"

2010 yılında yapılan görüşmelerde Başbakanlık, Bedros Şirinoğlu'nu "Ermeni Cemaati Başkanı" olarak açıklamış ancak cemaatin 'başkanlık' gibi bir kurumunun olmaması nedeniyle bu ifade tartışma yaratmıştı.

22:45
 // erdal
alevi kardeslerimizde tabulari yikan gercek devrimci basbakanimizi bir anlasa...
29 Nisan 2014 22:45
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler