YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Erdoğan'a film cevabı
Başbakan Erdoğan, Ağrı mitinginde 17 ve 25 Aralık süreciyle ilgili cemaatin film hazırlığı yaptığını, kendisini ve oğlunu oynacak aktör arandığını söylemişti.
Başbakan Erdoğan'a film cevabı
29 Mayıs 2014 / 11:47 Güncelleme: 29 Mayıs 2014 / 11:50

 Erdoğan'ın bu açıklaması sonrası Fethullah Gülen'in avukatından açıklama geldi. Nurullah Albayrak, böyle bir film projesinin bulunmadığını söyledi.

Fethullah Gülen Hocaefendi'nin avukatı Nurullah Albayrak, Fethullah Gülen Hocaefendi ya da sevenleri tarafından Başbakan ya da ailesi hakkında hazırlanan ya da hazırlanması düşünülen bir film projesi olmadığını açıkladı.
 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün Ağrı mitinginde kendisiyle ilgili film hazırlandığını söyledi. Avukat Nurullah Albayrak, söz konusu iddia üzerine bir açıklama yaptı. Açıklama şöyle:

"28 Mayıs 2014 (Bugün) günü Başbakan tarafından ' Benimle ilgili yeni bir film hazırlıyormuş, Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi bu filmi yetiştireceklermiş' şeklinde bir açıklama yapılmıştır. Müvekkilim Sayın Fethullah Gülen ya da sevenleri tarafından Başbakan ya da ailesi hakkında hazırlanan ya da hazırlanması düşünülen bir film projesi olmadığı gibi bu kapsamda bir konuşma da olmamıştır. Başbakan'a bilgi veren servisler tarafından ya şaka yapılmakta ya da Başbakan yanıltılmaktadır. Gerçek dışı bu tür bilgilerin siyasi malzeme olarak kullanılması doğru değildir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur."

08:08
 // Mesut
Sanuna kadar tayyin erdogan diyecegiz çekilen bu sıkıntılar büyük türkiyenin dogum sancıları....
29 Mayıs 2014 08:08
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler