YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Başbakan Erdoğan adam gibi adam"
Başbakan Erdoğan'ın Ermenilere yönelik taziye mesajına karşılık Hürriyet gazetesine Erdoğan için teşekkür ilanı veren Ermeni işadamı Leon Arman, "Keşke ilanı tam sayfa verseydim, Erdoğan bunu hakediyor" ifadelerini kullandı.
"Başbakan Erdoğan adam gibi adam"
29 Nisan 2014 / 21:22 Güncelleme: 29 Nisan 2014 / 21:26

CNN TÜRK'te 5N1K programında Cüneyt Özdemir'in konuğu olan Arman, Hürriyet'e verdiği ilanın hikayesini anlattı. 

Cünyet Özdemir'in sorularını yanıtlayan Armanlı, Başbakan'a övgü dolu sözler sarf etti. Son üç dönemdir AK Parti'ye oy verdiğini söyleyen Armanlı, "Başbakan'ımız Beyoğlu çocuğu, İstanbul çocuğu.  Böyle bir Başbakan'ı Türkiye'de yaşayan gayrimüslimler görmedi. Hepimizi kucakladı. Van'daki kiliseyi kim açtı? Trabzon'daki Maçka'daki manastırı kim açtı? Adam gibi adam ya" dedi.
 
'Dua etsinler ilanı tam sayfa vermedim'
 
Bu ilanı verdikten sonra yakın çevresiyle iş ilişkileri bozulur mu veya daha da düzelebilirmi sorusuna Leon Armanlı "Bu ilanı vermekle Başbakan ile olan bütün yolları kapattım biz bunu teşekkür için yapmadık ki ben Başbakan ile yemek de yerim kahve de içerim bununla ne bağlantısı var . Çok ortak dostlarımız var bana mı kaldı bu ilanı vermek. Dua etsinler ilanı tam sayfa vermedim. Belki benim ilanım biraz ufak kaldı. Biraz pişman oldum. Çünkü Başbakan bunu hakediyor , bizi kucakladı,adam olduğumuzu belli etti. " cevabını verdi

21:33
 // Ahmet
Sende arslan yüreklisin ,yiğitsin belli. Yüreğine sağlık....
29 Nisan 2014 21:33
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler