YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Başbakan 10 yılda 25 yıl yaşlandı'
Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Başbakan Erdoğan'ın yurt dışı gezilerini değerlendirerek "Hiçbir havayolu şirketinin pilotu Başbakan kadar seyahat etmez. Başbakanımız AK Parti'nin iktidarda bulunduğu 10 yılda, 25 yıl yaşl
'Başbakan 10 yılda 25 yıl yaşlandı'
23 Kasım 2012 / 20:29 Güncelleme: 23 Kasım 2012 / 20:52

Hitit Üniversitesi'nin davetlisi olarak Çorum'a gelen Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, AK Parti İl Başkanlığı'nda partililerle bir araya geldi. Zaman zaman kendisine Başbakan'ın neden çok fazla yurt dışına gittiğine dair sorular sorulduğunu anlatan Çelik, hiçbir hava yolu şirketi çalışanının Başbakan kadar uçmadığını iddia ederek, " Arkadaşlar Allah'tan korkun ya. Hiçbir hava yolunun pilotu Başbakan kadar uçmuyor. Başbakan Endonezya'daydı. Neresi biliyor musunuz? Git git bitmez. Uçakla 10 - 11 saat. Döndü geldi. Daha sonra Pakistan'a gitti. Oradan da döndü, geldi. Pazartesi günü birlikte İspanya'ya gideceğiz. Bu insan kendisini eğer ülkesine adamışsa -ha eleştireceğiniz şey varsa hakikaten yanlış dediğiniz, eleştirin- Bir de muhalefet hakkaniyetli bir şey söyleyince diyorsunuz ki, yanlışsa yanlıştır. Başbakan'ın şöyle bir resimlerine bakın 10 yılda 25 yıl yaşlandı. Belli olmuyor mu? Eskiden Başbakanlar Ankara'da kuluçkaya otururdu. Şimdi Başbakanımız dünyayı dolaşıyor. '' dedi.

 Avrupa'nın Türkiye ekonomisini hayranlıkla izlediğini belirten Çelik Kılıçdaroğlu'nun ise ''Yok yok Türkiye batıyor. ''dediğini kaydetti. CHP'nin yapılan her görüşmede Cumhuriyet'in elden gittiğini söylediğini belirten Çelik, Temel ve Dursun'un fıkrası anlattı. Çelik; "Temelle, Dursun ikisi de suç işlemiş. Hapse girmişler. İdam mahkumu olmuşlar. İkisini de huzura çağırmışlar. Son isteklerini sormuşlar. İlk önce Temel'e sormuşlar. Son arzun Nedir? Temel boynunu bükmüş, 'Anamı görmek istiyorum' demiş. Dursun'a 'senin son arzun nedir?' demişler. Temel'in gözlerinin içine kin dolu bakmış ve 'Temel anasını görmesin' demiş. CHP'nin bize yaptığı muhalefet 'Temel anasını görmesin muhalefeti'. Buna inanın. Ağzınızla kuş tutsanız. Ne yaparsanız yapın, mutlaka bir şekilde eleştiriyorlar." diye konuştu.

 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler