YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Balyoz'un gölgesinde en kritik YAŞ
Balyoz'un gölgesinde en kritik YAŞ
01 Ağustos 2010 20:52
İlker Başbuğ'un görev süresi 30 Ağustos'ta sona erecek. Komuta kademesinin yeniden şekilleneceği son yılların en kritik Yüksek Askeri Şura toplantısında onunla birlikte 134 general ve amiral'in terfi ve emeklilikleri de masada olacak..

Son yılların en kritik Yüksek Askeri Şurası bugün başladı. Şura Balyoz davasının gölgesinde yapılıyor; çünkü; haklarında yakalama kararı verilen 28 generalden 11’inin terfi dosyası masada… Ayrıca İrtica ile Mcadele Elem Panı’nın emrini verdiği iddia edilen 1. OduKomutanı Og. Hsan Isız ve Ezincan Egenekon iddianamesinin 1 numaralı sanığı olarak gösterilen 3. Odu Kmutanı Og. Sldıray Berk ile ilgili kararlar ise şimdiden merak konusu.

KRİTİK YAŞ BAŞLADI

devleti yozlaştıranlar...
 // ibrahim çelikoğlu
Devlet işleri erdem ister.Devletin asri görevi;Kötüleri islah etmek,iyileri kollamak,iş,aş hazırlamakvs.iyi işler yapmaktır.Atatürk'ün ölümünden bu yana din ve inanç düşmanlığı altında yürütülen devlet işlerine el koyanların çoğunluğu din düşmanları olmuştur.Din düşmanlığı nedir?Kimler inanmaz?Çingenenin dini azdır.İşki,kumar,kadın ticareti,uğuşturucu vs.Çok iyi, bildiğimiz;Dindar kesim devletten uzak tutulmuştur.Geriye kalanlar;Saydıklarımız....
01 Ağustos 2010 21:19
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler