YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Balyoz'da yeni gelişme
''Balyoz Planı'' davasındaki karar kapsamında haklarında yakalama emri çıkarılan Tümgeneral Gümüş, Albay Ergün ve Şirin tutuklandı.
Balyoz'da yeni gelişme
23 Eylül 2012 / 22:06 Güncelleme: 23 Eylül 2012 / 22:08

Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na Merkez Komutanlığı'na ait araçla getirilen Tümgeneral Ayhan Gümüş, Albay Levent Ergün ve Albay Ali Cengiz Şirin, burada nöbetçi İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'ne çıkarıldı.

Muvazzaf subaylar, yakalama emri kararının mahkemece yüzlerine okunmasının ardından tutuklandı.

Bu arada, aynı karar kapsamında hakkında yakalama emri çıkarılan bazı sanıkların da Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na getirildiği öğrenildi.

 

6 muvazzaf subay tutuklandı

''Balyoz Planı'' davasında verilen karar kapsamında hakkında yakalama emri çıkarılan Tuğgeneral Suat Dönmez'in de aralarında bulunduğu 6 muvazzaf subay tutuklandı.

Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na Merkez Komutanlığı'na ait araçla getirilen Tuğgeneral Suat Dönmez ve albaylar Namık Sevinç, Erdinç Altıner, Fahri Yavuz Uras, Ergin Kılıç ve Erdoğan Koçoğlu, nöbetçi İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'ne çıkarıldı.

Muvazzaf subaylar, yakalama emri kararının mahkemece yüzlerine okunmasının ardından tutuklandı.

Bu arada, tutuklanan bir subayın adliyede rahatsızlanarak sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldığı ve tedavisinin ardından cezaevine götürüleceği öğrenildi. AA

 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler