YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Balyozculara tutuklama kararı
İstanbul 12. Ağır Ceza Mahkemesi'nce tahliye edilen tümgeneraller Bekir Memiş ve İhsan Balabanlı ile emekli Orgeneral Çetin Doğan'ın da aralarında bulunduğu 19 kişi hakkında tekrar yakalama emri çıkarıldı.
Balyozculara tutuklama kararı
04 Nisan 2010 / 17:09 Güncelleme: 04 Nisan 2010 / 19:44

Elde edinilen bilgiye göre, İstanbul Nöbetçi 12. Ağır Ceza Mahkemesi üye hakimi Oktay Kuban tarafından 1 Nisan'da tahliyelerine karar verilen şüpheliler, Çetin Doğan, Engin Alan, Ali Semih Çetin, Süha Tanyeri, Bekir Memiş, İzzet Ocak, İhsan Balabanlı, Suat Aytın, Ümit Özcan, Levent Çehreli, Recep Yıldız, Ali Rıza Sözen, Mustafa Önsel, Hanifi Yıldırım, Yüksel Gürcan, Kubilay Aktaş, Musa Fariz, Bülent Tunçay ve Abdullah Zafer Arısoy'un tahliye kararına  soruşturmayı yürüten cumhuriyet savcıları itiraz etti.

İtirazı görüşen İstanbul  12. Ağır Ceza Mahkemesi heyeti sözkonusu şüphelilerin tekrar yakalanmasına oy birliği ile karar verdi.

Bu arada, İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesi heyetince serbest bırakılan emekli tümgeneral Özer Karabulut'un,tekrar tutuklanması için yapılan itiraz da reddedildi. AA

Çetin Doğan !
 // Fehmi Arvas
Anlamadığım olay Hakimin biri bırakıyor öbürü tekrar tutukluyor.Bu Hakimlere biz nasıl göveneceğiz ?...
05 Nisan 2010 17:32
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler