YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Balondaki dehşet anları kamerada!
Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde meydana gelen ve 3 Brezilyalı turistin hayatını kaybettiği balon kazası ile ilgili yeni görüntülere ortaya çıktı. Düşen balonun içerisinde bulunan Brezilyalı bir turist kaza sonrasında havada yaşananları görüntüledi.
Balondaki dehşet anları kamerada!
21 Mayıs 2013 / 14:14 Güncelleme: 21 Mayıs 2013 / 14:27

Ürgüp ilçesi yakınlarında dün sabah saatlerinde meydana gelen ve 3 Brezilyalı turistin öldüğü 22 İspanyol, Brezilyalı ve Arjantinli turistin yaralandığı kaza kameralara yansıdı.

Düşen balonun içerisinde bulunan Brezilyalı bir turist, bindiği balona başka bir balonun çarpması ile birlikte kamerası ile olanları görüntüledi.

Görüntülerde kaza ile birlikte balonun yırtılmasının ardından balon hızla düşüşe geçiyor. Bu sırada balonun Portekizli Pilotu Rodrigo Nevez büyük bir gayretle ateşleme yaparak balonun hızlı düşmesini engellemeye çalışıyor.

Son ana kadar balonun hızlı düşmesi için çaba sarf eden Portekizli pilot bu sırada yolcuları sürekli olarak düşüş pozisyonu almaları için uyarıyor. Pilotun geri sayımı ile birlikte balonun düşmesinden sonra görüntüler kararıyor ve turistlerin çığlıkları duyuluyor.

İşte o anlar:

İHA

Etiketler: ,
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler