YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Balkon konuşması yapılacak mı?  Balkon konuşması saat kaçta yapılacak?
Balkon konuşması yapılacak mı? Balkon konuşması saat kaçta yapılacak?
07 Haziran 2015 17:39
AK Parti'nin seçimleri kazanmasının ardından geleneksel hale getirdiği balkon konuşması seçimlerin ardından yapılacak mı? AK Parti'de BalkonKonuşması hazırlıkları yapılıyor. İşte Balkon konuşmasının ayrıntıları...

AK Parti'de geleneksel hale gelen Balkon Konuşması, 7 Haziran seçimlerinin ardından yapılaacak mı? AK Parti'de Recep Tayyip Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde zaferlerin ardından yapılan balkon konuşması bu seçimlerin ardından da yapılacak mı?  AK Parti Genel Merkezi'nde Balkon Konuşması heyecanı yaşanıyor.

Balkon konuşması yapılacak mı?  Balkon konuşması saat kaçta yapılır?

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun yapması beklenen balkon konuşması için partide hazırlık yapıldı.

AK Parti Genel Merkezi'nde milletvekili seçimleri dolayısıyla yapılan çalışmalar, sabahın erken saatlerinden itibaren başladı.

Seçim sonuçlarını, vatandaşlara partiden ulaştırmak isteyen yerli ve yabancı basın mensupları için bina fuaye alanında ve otoparkında özel alan oluşturuldu. Canlı yayınlarla parti binasındaki atmosferi yansıtmaya çalışacak gazeteciler, oy kullanma işleminin tamamlanmasını ve Yüksek Seçim Kurulunun seçim yasaklarının kaldırılmasına dair kararını bekliyor.

AK Parti Genel Merkezi önünde Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu'nun öngörülen balkon konuşması için de hazırlık gerçekleştirildi. Gecenin ilerleyen saatlerinde vatandaşların toplanabilmesi için otopark alanı boşaltıldı, alana ses ve görüntü sistemleri kuruldu.

Güvenlik görevlilerinin de genel merkez binası çevresinde geniş güvenlik önlemleri aldığı görüldü.

Bu arada, AK Parti, seçim bölgelerinden gelecek sonuçları genel merkezde oluşturulan seçim koordinasyon merkezinden izleyecek. Merkezde bulunan her ilin görevlileri, gelecek sonuçları, partinin seçim sistemine girecek.

 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler